Wpis z mikrobloga

@TrisssMerigold: Przyznam, że też nie czytam bo szkoda mi na to czasu skoro nawet nie wiem czy będę miał z tą osobą parę - dopiero jak nas #!$%@? to wtedy czytam opis przed napisaniem pierwszej wiadomości.

Tym bardziej, że opis nic nie da jeżeli nie spodoba mi się wizualnie - tak, ten aspekt też jest ważny.
  • Odpowiedz
@lastro: Jak ktoś wysyła na start buziaczki co wiadomość czy jakieś podobne emoty nawet nie wiem co to przestawia to ja też robię bekę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ells: kto sprawdza w ogóle opisy?! Tinder premium i wszystko na tak, potem selekcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jak ktoś wysyła na start buziaczki co wiadomość czy jakieś podobne emoty nawet nie wiem co to przestawia to ja też robię bekę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nowyzielony: ja tam beki nie widze
  • Odpowiedz
skoro nie chcesz laski z dzieckiem, a ona ma napisane w profilu, że gówniaka ma, to na #!$%@? dajesz jej lajka?


@ells: Dlatego, że w ten sposób można polajkować kilkadziesiąt profili w ciągu minuty, a gdyby to sprawdzać to maksymalnie kilka. Czysta oszczędność czasu. A dla samotnych matek i ich kukoldów to powinny być osobne portale.
  • Odpowiedz
Sam napisałeś że nie zwracasz uwagi na każdą rubryczke, ale screen ze swoim oburzeniem bo nie doczytałeś wstawiasz :f japrdl
  • Odpowiedz