Wpis z mikrobloga

#filmbybiuna #film #filmy #ogladajzwykopem #riddick

Riddick

Na wstępie zaznaczę, że ze wcześniejszymi częściami nie mam nic wspólnego. Tzn nie oglądałam.;P

Ale mój mężczyzna oglądał i w sumie nasze opinie są dość zbliżone, także brak znajomości wcześniejszych nie ma dużo do rzeczy.

Pierwsze pół godziny.. Ciągnie się. I ciągnie. Trochę taki "popis" i pokazówa, całkiem miła dla oka, efektów specjalnych, całej scenerii itp - pod tym względem nie mam nic do zarzucenia (no może z jedna scena w dalszej części filmu wyglądała na niedopracowaną ;P).

Fabuła? Eee.. w zasadzie prawie brak.;]

Modą chyba stało się wklejanie zabawnych dialogów do każdego filmu zaczynając od horrorów przez filmy akcji kończąc na dramatach, tutaj też takich uświadczymy.

Postacie jakieś takie.. mdłe.

Ponoć w ogóle nie trzyma konwencji Riddicka tj tego co było w pierwszych dwóch częściach, ale to już nie mi to oceniać.

Ogólnie wynudziłam się, nic nowego, nic odkrywczego i myślę, że te 2 godziny można spędzić o wiele ciekawiej.

3/10
  • 13
@Adrian00: ej no, ale co dziwnego jest w lubieniu filmów akcji przez kobietę?:P zwykłej naparzanki nie lubię, ale np taki RED bardzo mi się podobał.;P

gram w gry! ostatnio w simsy grałam!:D

@Shady: końcówka jest STRASZNA.