Wpis z mikrobloga

Autko do dojazdu do pracy, powiedzmy już starsze(roczniki 2000 ?/+/- 5 lat), które będzie:
miało ABS,
miało klimę,
mało palić benzynki( ͡° ͜ʖ ͡°),
miało przedni napęd,
w miarę małe,(segment A,B)
I
Nie będzie gulfem, ani innym "pospolitym" autkiem.
To?
Macie jakieś propozycje?


Tagi: #motoryzacja #samochody #kupujzwykopem
  • 49
@19ludwik91: Wykup wszystkie atosy
Każdy właściciel Atosa cieszy się że pozbędzie się swojego auta
Mijają lata
Każdy Atos na świecie trafił w ręce tego jegomościa
Po kilku latach dochodzi do wniosku że nadszedł już czas
Jegomość złomuje 90% atosów, czym po pierwsze, zmniejsza ich ilość, a po drugie zarabia na reklamę
Reklamuje Atosa z pieniędzy ze złomu, Atos okazuje się jednym z najrzadszych aut na świecie
Kolekcjonerzy dostają białej gorączki, gotowi
Pobierz ZlodziejBilonownic - @19ludwik91: Wykup wszystkie atosy
Każdy właściciel Atosa ciesz...
źródło: comment_1619092357YwDJzs1AEz7V1VchWFvNC9.jpg
@19ludwik91: lift to w zasadzie inny samochód, wjechały nowocześniejsze jednostki, doszedł komputer komfortu, w wyższych wersjach pokładowy. No i wygląda o wiele współcześniej. Inne lampy z przodu to znak charakterystyczny.

Na zachętę wspomnę, że polift praktycznie nie rdzewieje, sam mam 20 latka i progi całe. Nawet na przetarciach nie wychodzi rdza. Coś niesamowitego xD. Chyba za dobrze go ocynkowali.
@19ludwik91: miałem jak dotąd jedną poważną przygodę, gdyż mam wersję z przepustnicą elektroniczną i pewnego razu kostka łącząca pedał gazu z komputerem przestała łączyć co skutkowało unieruchomieniem samochodu. Kostkę trzeba było usunąć a kable zlutować na stałe, problem znikł.

No i ponoć #!$%@? się przycisk świateł awaryjnych i nie można ich wyłączyć, poprzedni właściciel dał mi zapasowy przycisk i wożę go w schowku. Wymiana jakby co to 5 minut.

A tak