Wpis z mikrobloga

U mojej dziewczyny w banku dyrektorem jest typowa Grażyna i trzeba pisać oficjalną prośbę o przedłużenie umowy o pracę w formie listu motywacyjnego, a tak poza tym to jest zasada, że pracownik powinien się bać swojego dyrektora oddziału/kierownika, bo wtedy ma do niego szacunek i wykonuje rzetelnie swoje obowiązki XD Żeby tego było mało, nieszczęśnik , który jest w firmie miesiąc-dwa i obsługuje klienta, ma za plecami ową Grażyne, która patrzy mu na ręce i komentuje jego pracę (np : A tego produktu Pani nie zaproponujesz?). Już nie wspomnę o tym, że jak się dostanie premie to trzeba osobiście podziękować.

Z niecierpliwością czekam aż pokolenie PRLu odsunie się w cień, bo to niesłychane co ci ludzie mają we łbie.
#pracbaza #januszex #korposwiat #grazynacore #januszebiznesu
  • 30
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sok_Mandarynkowy:

Z niecierpliwością czekam aż pokolenie PRLu odsunie się w cień, bo to niesłychane co ci ludzie mają we łbie.

Bolacka kultura pracy to stan umysłu, a nie żaden PRL. Co więcej, kapitalistyczny wyścig szczurów tylko ją wyolbrzymił w tym narodzie na dorobku. Za PRL było czy się stoi czy się leży dwa tysiące się należy. Wiadomo, też było zasadne przełożonemu w dupę wchodzić jak się chciało zaistnieć ale nie
  • Odpowiedz
Z niecierpliwością czekam aż pokolenie PRLu odsunie się w cień, bo to niesłychane co ci ludzie mają we łbie.


@Sok_Mandarynkowy: a ty myślisz że nowe pokolenie rodzi się w kapuście? ( ͡° ͜ʖ ͡°) to są dzieci tych samych ludzi, są nawet od nich gorsi
  • Odpowiedz
A tego produktu Pani nie zaproponujesz?


@Sok_Mandarynkowy: Ode mnie dostałaby kulturalną dyskusję dlaczego akurat tej Pani polecanie owego produktu nie ma większego sensu, a na pewno nie wpłynęłoby pozytywnie na odbiór naszej obsługi.
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: To nie PRL tylko mentalność feudalna, która nigdy nie zdechła w tym narodzie a wręcz nadal jest podsycana przez Kościół chociażby.

Gdy Grażyna była popychadłem to sama musiała się kłaniać w pas i zlizywać gówno z buta prezesa więc jak się doczłapała do stanowiska to jest dla niej naturalnym, że teraz jej "kolej", że to normalna kolej rzeczy i tak ma być.

Polak (ze starszego pokolenia zwłaszcza) w drugim
szejkwojak - @SokMandarynkowy: To nie PRL tylko mentalność feudalna, która nigdy nie ...

źródło: comment_1619094697xgWYh49Cy7Hc0TI26GSNJj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dziecielinapala: Ostatnio miałem okazje rozmawiać z kobietą z Huty Zawiercie. Pracuje już tam dobrych kilka lat. Komentowaliśmy sprawę, która nie powinna mieć miejsca w dzisiejszych czasach. i rzuciłem:
"Nie chcę być niegrzeczny, ale starsi ludzie mają poziom myślenia jak za PRL'u i może kiedyś to minie"

- Panie Crea, nie minie. Młodsze osoby, próbują się upodobać "starej gwardii" i są jeszcze gorsze. Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.

ZA ŁA MKA
  • Odpowiedz
a ja byłam świadkiem jak typa tego samego dnia wyrzucili za takie żarty, i co teraz? Nie Ty jeden pracowałeś z granicą, z moich doświadczeń to mamy się czego uczyć.


@dziecielinapala: Skoro każde z nas miał takie doświadczenia to tylko pokazuje, że te przypadki nie są takie nieczęste, i o to głównie mi chodziło. Nie ma potrzeby się przyczepiać o bzdety.
  • Odpowiedz