Wpis z mikrobloga

@Brajanusz_hejterowy: Ciekawi mnie tłumaczenie moderacji w tej kwestii. Pod wczorajszym znaleziskiem o Loli pisali że nie kasują tego co nie jest niezgodne z prawem. Szkalowanie papieża też nie jest niezgodne z prawem, a jednak usuwają. Czyli wyśmiewanie kogoś kto sympatyzował z pedofilami jest be, ale już treści które zalatują pedofilią na kilometr są cacy hmm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@StarySer
@Soojin21
@ZaplutyKarzelReakcji

Bo to postać, która dla pewnej grupy osób (w Polsce nie aż tak małej) jest ważna, by nie powiedzieć - święta i tym ludziom jest po prostu smutno, gdy widzą śmieszki z niego, szczególnie, że są one wulgarne, obraźliwe i nieprawdziwe.

Rozumiem, dlaczego te cenzopapy powstają - są pewne kontrowersje wokół postaci JP II (moim zdaniem temat dalej nie jest wyjaśniony, czekam na jakieś niepodważalne dowody - ale to
Bo to postać, która dla pewnej grupy osób (w Polsce nie aż tak małej) jest ważna, by nie powiedzieć - święta i tym ludziom jest po prostu smutno, gdy widzą śmieszki z niego, szczególnie, że są one wulgarne, obraźliwe i nieprawdziwe.


@mroznykasztan: gdyby każdy kto sobie żartuje miał zastanawiać czy komuś będzie przykro to byśmy nigdy się nie zaśmiali
@mroznykasztan:

Rozumiem, dlaczego te cenzopapy powstają - są pewne kontrowersje wokół postaci JP II (moim zdaniem temat dalej nie jest wyjaśniony, czekam na jakieś niepodważalne dowody - ale to jest tylko moje zdanie)

Z czystej ciekawości, jakie to by musiałby być dowody?
Mam dziwne wrażenie że nawet jakby pojawiło się nagranie na którym papa GMD to by jego fanatycy twierdzili że to fotomontaż i w ogóle nie prawda, a nawet jeśli