Wpis z mikrobloga

Z czystej ciekawości, jakie to by musiałby być dowody?


@Zgrywajac_twardziela: Moim skromnym zdaniem - na przykład jakiś dokument mówiący o kryciu pedofilii z podpisem JP II. Dużo może zrobić zapowiadany film braci Sekielskich w tym temacie, na który czekam.
A fanatyków spotkasz wszędzie, po każdej stronie i nic ich nie przekona do zmiany zdania ¯\_(ツ)_/¯
@mroznykasztan:

Bo to postać, która dla pewnej grupy osób (w Polsce nie aż tak małej) jest ważna, by nie powiedzieć - święta i tym ludziom jest po prostu smutno, gdy widzą śmieszki z niego, szczególnie, że są one wulgarne, obraźliwe i nieprawdziwe.


Niby tak, ale z drugiej strony na wykopie jest przyzwolenie na śmianie się z np.:
- gejów i lesbijek (których w Polsce jest sporo, a którym też jest przykro),
Pobierz t.....r - @mroznykasztan: 
 Bo to postać, która dla pewnej grupy osób (w Polsce nie a...
źródło: comment_1619079864m2KuIV3TNOIUVMIYSecimM.jpg
@mroznykasztan A mi jest smutno gdy myślę o ofiarach pedofilii w kościele, które możliwe, że nie doświadczyły by tych tragedii, gdyby ktoś nie zamiatał ogółu problemu pod dywan.

Również jest mi smutno, gdy myślę o ludziach w Afryce umierających na AIDS, bo jakiś dziadek z Europy zakazał im używania prezerwatyw.

A najbardziej smuci mnie fakt, że osoba bezpośrednio odpowiedzialna za te skandale, dalej jest w Polsce obiektem fanatycznego kultu.