Wpis z mikrobloga

Macie jakiś tani build którym graliście co jest bardzo tanky? Gram pod totemy, ale okazuje się, że to jest papier cholerny (Kiedyś jak grałem to wydawał się dużo lepszy...).
Mam dość padania na mapkach, chce sobie je spokojnie robić, czyszcząc je ze średnią przedkością. Wkur*** mnie ulti :D
Odpadają: IceCrash, Earthquake, Molten strike i Lacerate bo nimi ostatnie ligi grałem
#pathofexile
  • 8
@Cenwargh: rób chaos recipe, w necie możesz sobie znależć jak zorganizować stash pod to, ewentualnie jest addon który śledzi, których itemów CI brakuje. Kasę się na tym robi kozacką zwłaszcza jak nie wiesz jak się za zarabianie w ogóle zabrać. Zawsze robię dopóki nie wejde na czerwone mapy, kilkaset chaosow w kilka dni tylko z tego wyciągniesz bez problemu. Żółtych itemów samych z siebie i tak się nie opłaca podnosić.
Gram pod totemy, ale okazuje się, że to jest papier cholerny


@Cenwargh:

Witam

Zależy jakie totemy i jaka postać np. Marauder Cheftain pod Ancestral Protector oraz Warchief to
wychodzi postać bardzo tanky, bo zadając obrażenia leczą ciebie ale muszą koniecznie tauntować i wtedy sobie biegasz a to one dostają po tyłku - sprawdza się dobrze na bossach i przypuszczam, że na triale by był niezły ale clear map czy lokacji nie