Wpis z mikrobloga

#ps5 #residentevil #xbox #gamepass

Wahałem się czy kupić Village na PS5 czy Series X... Jednak preorder na to drugie to był lepszy wybór. Jim Ryan pies ogrodnika - sam nie weźmie innemu nie da. Niech ten człowiek się poda do dymisji, bo niszczy markę Playstation.

https://www.ppe.pl/news/156594/sony-ma-wprowadzac-umowy-anty-xbox-game-pass-resident-evil-village-przez-rok-nie-moze-pojawic-sie-w-usludze.html
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@light3n: > Niech ten człowiek się poda do dymisji, bo niszczy markę Playstation.
w którym miejscu? idź tam zobacz sobie kiedy wyszło takie gta 3 na ps2 a kiedy na pc i xboxa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
idź tam zobacz sobie kiedy wyszło takie gta 3 na ps2 a kiedy na pc i xboxa.


@xionze: ty tego nie mogłeś napisać na serio ( ͡° ͜ʖ ͡°) to tak dla twojej informacji, GTA 3 wyszło na Xboxa wcześniej niż ten był dostępny do kupienia w Polsce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xionze: cooo? GTA3 zostało wydane na PS2 przed premierą pierwszego Xboxa w USA w 2001 roku, na Xboxa wyszło w roku 2003, a Xbox do Polski zawitał dopiero w 2004 roku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@xionze: no i czego to ma dowodzić? Że PS2 wyszło na rynek szybciej niż pierwszy Xbox i nie wiem jak to ma się do tego co jest dzisiaj skoro minęło 20 lat.
I ponowie pytanie jak już jesteśmy przy GTA, jak działa GTA IV na ps4?
  • Odpowiedz
@light3n: Dżim Rajan dziala jak prawdziwy radziecki komunista, zamiast wprowadzic dobrobyt u siebie, to woli rownac innych do swojego gownianego poziomu.

Ciekawe czy w tym zapracowaniu zdarzy oglosic te wielkie plany rozbudowy psnow i nowej uslugi konkurenta game pasa, w tym roku, czy poczekamy do przyszlego, zeby dowiedziec sie ze "on wciaz ma plan"
  • Odpowiedz
@sodomek: zajebiście jak mgs4 na ps4. A jak ciągniemy dalej tenieszczęsne gta 3 to na pc też było później jak vice city, san andreas, gta 4 etc Mam dalej tłumaczyć? Dogadali sie i tyle, temat stary jak świat a tu wielkie oburzenie jakby to jakaś nowość była że sie producent sprzętu dogadał z wydawcą
  • Odpowiedz
@light3n: przecież tego typu deale i porozumienia to standard w branży od zawsze. Zarówno w sony i jak w microsofcie. I to nie jest tak, że tylko złe sony na tym korzysta. Skorzysta przede wszystkim capcom
  • Odpowiedz