Wpis z mikrobloga

Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... Dziś zostałem eee wybrany na kogo? Na wiceprezydenta UEFA. Brawo Romku. My w Polsce lubimy polemikie, my lubimy eee dyskutować, ale panowie powiedzcie mi jak to jest... Ja ciągle słyszę, że PZPN jest be, że Boniek sie nie na...? Nie nadaje, zgadza sie panie Romanie. A tutej ten Boniek zostaje drugą najważniejszą osobą w Europie. To jest najlepszy dowód na ciężką pracę, jaką żeśmy jako związek wykonali w ostatnich eee latach. Mamy stadiony, mieliśmy młodzieżowe Euro, za chwilę będziemy mieli drugi w kraju finał Ligi Europy... Co mówisz, Mateusz? Ty twierdzisz, że europejskie puchary stracą na znaczeniu, tak? Że Florentino Perez i Superliga, tak? Panowie, ja dziś będę w komytywie z Tomkiem Hajto i moim serdecznym przyjacielem Michelem Platinim, bo zarówno eee Niemcy jak i Francuzi nie popierają tego pro... projektu. Ja wam gwarantuję, że żadna polska eee drużyna nie zagra w Super...? Superlidze. Co proszę? Ale jak, że nikt by ich eee nie chciał?! No nie, panowie... Tak to my eee nie będziemy rozmawiać.

#mecz #pilkanozna #kanalbekowy
a.....1 - Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... Dziś zostałem eee wybrany na kog...

źródło: comment_161893489498HKNWVWIK5L8Xr45Rv1xQ.jpg

Pobierz
  • 14
@aut91: Panowie, bo wy eee dziennikarze to lubicie krytykować wszystko co polskie i ciągle chwalicie tylko zachodnie ligi. Ja ciągle słyszę, że Ekstraklasa wymaga eee reform jakiś zmian, że musimy się wzorować na zagranicznych ligach. No to się pytam, która liga jako jedna z pierwszych wprowadziła system VAR? Eeeeee Ekstraklasa, dokładnie E-K-S-T-R-A-K-L-A-S-A, brawo Romeczku. W Anglii to oni do dziś, nie potrafią obsługiwać tego systemu. Ty teraz Mati twierdzisz jaki to
ekjrwhrkjew - @aut91: Panowie, bo wy eee dziennikarze to lubicie krytykować wszystko ...

źródło: comment_16189370972VPNmdVGwtyI0TcHwS56Oc.jpg

Pobierz
I to jest powód dla którego mam wy.. na tą dyscyplinę, począwszy od Januszy z piwnym bębenem goniących po zabłoconym boisku w niedzielne spotkanie okręgówki, po byłe gwiozdy zasiadające w zarządach i opychające się owocami swej wieloletniej " pracy" na koszt obywatela. Niedobrze się od tego syfu robi, a sport tu dawno nie ma znaczenia.