Wpis z mikrobloga

Przed Wami krótka dogryweczka w konkursie #mirkoguitarwars. Zapraszamy do głosowania na lepszego gitarzystę. Obejrzycie covery piosenki z bajki o bandzie alkoholików pod tytułem Gumisie.

Który z zawodników poradził sobie lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie, stawiając plusa przy odpowiednim komentarzu niżej. Na głosowanie macie równo 48 godzin. Jeżeli nie potraficie zdecydować, kto zagrał lepiej, możecie postawić dwa plusy.

Drabinka konkursowa: LINK
Playlista ze wszystkimi coverami: LINK

#gitara #gitaraelektryczna #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki #muzyka #kreskowki
  • 54
@morthias: dawaj od razu na głęboką wodę i zagraj któryś z coverów jeszcze w tej edycji. Nie pamiętam, jaki staż miał najkrócej grający mirek, który zagrał w naszym collabie gitarowym, może parę miesięcy. A Ty masz jeszcze klawisze i perkusję i szkołę muzyczną - pełen luksus ;)
@msnrc: powinnam Ci pojechać po rajstopkach, że sam zrezygnowałeś w udziału w konkursie w kiepskim stylu, a teraz podskakujesz, ale może zamiast tego pokaż, co potrafisz? Za najlepsze dodatkowe, pozakonkursowe covery będą nagrody. Będzie osobny wpis na ten temat za kilka dni.

@Don_Martinio_De_La_San_Escobar: na gitarce? Nagraj tę drastyczną scenę i pochwal się na mirko.
Stara szwedzka wersja oryginału wg mnie bije na głowę obu wykonawców - ma po prostu to "coś". Ale być może u mnie to kwestia sentymentalna.
Natomiast wersja @osyd pokazuje, że można lekkim swingiem fajnie podejść do tematu w inny sposób :)