Wpis z mikrobloga

@Shatter: natura to określenie, który z 4 podanych neuroprzekaźników najbardziej determinuje Twoją prawdziwą osobowość. Deficyty zaś określają, jak bardzo brakuje nam danego neuroprzekaźnika i należy go uzupełnić za pomocą suplementów (to przy niskich deficytach) lub farmakoterapii (gdy w grę wchodzą już konkretne zaburzenia psychiczne). Uzupełnienie przekaźników pozwala osiągnąć poczucie szczęścia i spełnienia w życiu i pozwala na wykorzystywanie swojej osobowości w maksymalny sposób.
@Shatter: Jak widzisz na moim przykładzie u mnie nawet "naturalne" poziomy neuroprzekaźników się zmieniły i zaszły zmiany regeneracyjne mojej osobowości. Jestem trochę innym człowiekiem niż byłem w depresji. Teraz jest extra i normalnie. Wróciło poczucie własnej tożsamości, a będąc w ciężkiej depresji miałem wrażenie, że "nie wiem jaki naprawdę jestem". I to ma odzwierciedlenie właśnie w powyższych procentach.
@LimboNoir: kiepsko faktycznie, ale masz całkiem inną osobość niż ja i trudno mi coś doradzić. na pewno konsultacja ze specjalistą jest wskazana, jeśli nie czujesz satysfakcji ze swojego życia obecnie.
@Koobik: w niedalekiej przyszłości chcę iść na terapię, lecz dopiero zbieram informację, żeby się jak najlepiej do tego przygotować. Doraźnie mam zamiar brać jakieś suplementy na poprawę samopoczucia, bo mam świadomość, że dużo z tych rzeczy można samemu zlikwidować, potrzebna jest mi tylko motywacja.