Wpis z mikrobloga

wig20 dzieki za podbitke z rana, dobrałem ostatnią planowaną transze short na kontraktach tak jak pisałem wcześniej, po cenie 2030pkt, więc obecnie mam 20 sztuk za około 900k pln, pozycja zbudowana tak jak planowałem. SL w głowie na 2045, ale i tak bym nie zamknął ich dzisiaj z palca nawet jakby tam dotarło, cały wzrost od rana był za sprawą rosnącej ceny miedzy która dochodzi do waznego oporu. Poza tym, nawet ta drożejąca miedz nie była w stanie wyciągnać kghm na długo, jak i również drozejaca ropa orlenu. Ciekawe co bedzie z czempionem jęsli miedz zacznie sie korekcić, nie wiem ale sie domyślam:) Widać marność naszego parkietu, czyli dokładnie to samo dlaczego miedzy innymi shorciłem wig20 ostatnio w sierpniu. Na wykresie mamy piękną spadająca gwiazde i zamek ponizej 2k, ale to nic dla mnie nie znaczy i nie zmienia planów, zwlaszcza ze jest poniedzialek czyli dzien klamstwa, czekam na grube spadki ponad 3% lub grube wzrosty zeby mnie wywaliło, narazie to takie mielenie.
#gielda #trzywiedzmyzkotem
  • 7
  • Odpowiedz
@goferoo: obstawiam ze wig20 spadnie do 1890pkt bez wyraznej przyczyny, i w tym miejscu zaczekam czy to sie zbiegnie z prezentacja NowyLad, ktory jesli zmieni system podatkowy tak mocno jak zakladam, spowoduje to kolejną fale czerwieni do 1700pkt.
@temp16 wig20 shortuje 4 raz (koniec 2018, styczen 2020 i sierpien 2020) i na razie miałem szczescie, ale z kazdym wygranym betem szanse na porazke rosną. Kurizalne, ale na sortach wig20
  • Odpowiedz
@kot__morderca: o czarnoksięstwo posądzam przez gadkę o jakichś zamkach i spadających gwiazdach, ale to #!$%@?ąc. migracja na emergin markets owszem może wystąpić ale przecież kasa nie trafi na bananowy rynek, to oczywiste. powodzenia, ja nie mam jaj do szrotowania tego badziewia, szkaluję tylko
  • Odpowiedz
@kot__morderca: obroty mizerne, Emergingi w konsoli od stycznia, PLN już się za bardzo nie umacnia (myślę tu głównie o parze EUR/PLN) Wiele przemawia za spadkami. Jedynie nie zgadzam się co do nowego ładu - biorąc pod uwagę obecne problemy nierządu to przedstawienie tego programu może nastąpić za miesiąc, za pół roku, a może nigdy jeżeli nie zbiorą większości, która to przepchnie.
Faktycznym triggerem w mojej opinii mogłaby być decyzja SN
  • Odpowiedz
@kot__morderca: az takiego obrotu sprawy to nie przewidywalem, szorcilem lekko jak wyskakiwalo ponad 2k i zbieralem punkciki ale dzisiaj z rana zobaczylem wyszczal
i zwatpilem ... stany na minusie, dax na minusie, bitcoin na minusie, wahania na walutach i ath palladu
plan byl - wchodze ponizej 2k lub powyzej 2030(tylko ze tu liczylem na kontynuacje)
jak zaczelo pachniec sciema - kghm w dol, cdr nie rosnie, pko nie wybija -
  • Odpowiedz