Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki mam urlop 1-9 maja i właśnie odpadły mi dotychczasowe plany i teraz mam do Was prośbę: spędzę go z moim różowym w okolicach mniej więcej Tarnowa, Zakliczyna i Gorlic i teraz pytanie co jest obecnie otwarte do zobaczenia w Małopolskim i Podkarpaciu. Ewentualnie jakie schroniska w górach byłyby dostępne. Zasięg to mniej więcej cała Małopolska i Podkarpacie. Baza wypadowa to Gorlice/Zakliczyn/Tarnów, ale jak można gdzieś nocować w schornisku/motelu/pod namiotem to też proszę dajcie znać
#gory #malopolska #podkarpacie #bieszczady #podroze #podrozujzwykopem
Tranq - Mirki i Mirabelki mam urlop 1-9 maja i właśnie odpadły mi dotychczasowe plany...

źródło: comment_1618842676VjrAfycroZUkNSZodEtIm3.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co jest obecnie otwarte


@Tranq: G---o jest. Nawet jak cos jest, to na majowke odpala kompletny lockdown jak to odpalili na wielkanoc. Lepiej nie wychodzic z domu, przynajmniej nie dostaniesz kwarantanny na jakims zadupiu bez jedzenia.
  • Odpowiedz
@Tranq: Warto zaplanować wycieczki piesze/rowerowe, bo wiele więcej nie zwiedzisz. Polecam Pustynię Błędowską, szlak Orlich Gniazd. O trasach tatrzańskich nie ma co pisać, bo wiadomo, że warto. Co do noclegów, to z łatwością znajdziesz jakieś apartamenty w większych miastach (no chyba, że ludziska się rzucili bo majówka). Aczkolwiek ja bym uderzył w Bieszczady na tydzień i nara ( ͡° ͜ʖ ͡°) Udanego!
  • Odpowiedz