Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ImInLoveWithTheCoco: bardzo podoba mi się, że większość rzeczy jakie chce niby zakaz lewica, to urojenia i gówno prawda, a pozostałe (b2b czy małe mieszkania) to działanie na własną niekorzyść, no ale #!$%@? #!$%@?ć lewactwo xD

Nie mówiąc o tym, że macie najbardziej prawicowy rząd od 89., wspierany przez tak znamienitych fanów wolności jak Cejrowski, a nikt tematu dostępu do broni nie podnosi. Co do polowania, potrzeba krzywdzenia innych istot w
  • Odpowiedz
@Moisze: Nie. I rozczaruję cię, bo ja do kościółka nie chadzam, katolem nie jestem i generalnie mam w poważaniu co mówi Franciszek czy inny katabas. I co teraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie. I rozczaruję cię, bo ja do kościółka nie chadzam, katolem nie jestem i generalnie mam w poważaniu co mówi Franciszek czy inny katabas. I co teraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Jegwan: Co nie zmienia faktu że wciąż do nich należysz, nie tylko jako zasób na nich pracujący ale także jak widać mentalnie wciąż tańczysz tak jak tobie grają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@ImInLoveWithTheCoco: Jestem lewakiem, więc powiem.

Jeździj samochodem, który spełnia jakiekolwiek normy i nie dokłada się do zatruwania środowiska w którym wszyscy żyjemy.

Wychowowywanie dzieci zgodnie ze swoją religią w Polsce wygląda tak, że zmusza się dziecko do wiary, chodzenia do kościoła pod groźbą mitycznego piekła. Wychowywanie w swojej wierze nie ma sensu, bo ktoś może w to nie wierzyć. Po prostu lepiej jest zaznajomić dziecko z faktem istnienia religii i niech ono samo zadecyduje czy w to wierzy, czy
  • Odpowiedz
@oszty: zabawne, że takie gówno memy mijające się z prawdą i wychodzą od ludzi głosujących na konfederacje(taki PIS tylko bardziej radykalny) xDD tymczasem w Polsce prawica doprowadziła do upadku demokracji i kościelnego zamordyzmu, ale to lewica ze swoim znikomym poparciem jest największym problemem (małe przypomnienie kto najczęściej głosuje ramie w ramie z PISEM)
gardzenarodowcami - @oszty: zabawne, że takie gówno memy mijające się z prawdą i wych...

źródło: comment_1618822751Qhsy5oLq8NhZhanw6iPVZZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
A kto jej zabrania jeździć samochodem?


@trollik: Bo jak miasto nie będzie rozorane arteriami po 6 pasów, będą obszary w ogóle wyłączone z ruchu samochodowego, a parkingi będą płatne i nie będzie ich nieograniczona ilość to znaczy że nie wolno jeździć samochodem.
  • Odpowiedz
@ImInLoveWithTheCoco: Hmm.
To prawaki przecież uważają że kobiety nie nadają się na kierowców. Lewica pozwala im jeździć.
Dobrowolnie kupić mieszkanie, nikt nie robi z tego przymusu.
O co chodzi z zakazem mięsa? Kojarzę komunę i "bezmięsne poniedziałki", ale to przeszłość raczej.
  • Odpowiedz