Wpis z mikrobloga

@ImInLoveWithTheCoco: póki co to solą w oku lewicy jest, że ludzie chcą pójść do restauracji, na basen, czy po prostu na spacer bez szmaty na ryju.

Nawet złożyli projekt, żeby karać za negowanie sensu obostrzeń. Czyli cenzura, niewolnictwo, zamordyzm, to takie wolnościowe.
  • Odpowiedz
Nawet złożyli projekt, żeby karać za negowanie sensu obostrzeń. Czyli cenzura, niewolnictwo, zamordyzm, to takie wolnościowe.


@Jegwan: Poprostu zapatrzyli się na katoli i ich obrazę uczuć religijnych.
  • Odpowiedz
Jakoś nie zauważyłem żeby ci "katole" składali projekty według których należy kogoś karać za ateizm, więc wypisujesz bzdury.


@Jegwan: No chyba że karać za parady równości, to wtedy tak xD Można krytykować wszystkich, dopóki katolik nie poczuje że jego uczucia religijne zostały urażone, wtedy już więzienie xD
  • Odpowiedz
@Jegwan: żyjesz w jakimś alternatywnym świecie? Przecież katole bez przerwy czegoś chcą zakazywać XD jeszcze niedawno były ogromne protesty z tego powodu.
  • Odpowiedz
@trollik: wielu lewicowcom nie podobają się brumbrumy. Aktywiści miejscy którzy w większości są lewicowi działają mocno na rzecz ograniczenia praw kierowców, a pewnym ostatecznym ideałem jest brak prywatnych samochodów w ogóle.
  • Odpowiedz
Aktywiści miejscy którzy w większości są lewicowi działają mocno na rzecz ograniczenia praw kierowców, a pewnym ostatecznym ideałem jest brak prywatnych samochodów w ogóle.


@ImInLoveWithTheCoco: Naprawdę, zadziwiające jest dokonanie takiej ilości generalizacji i niedopowiedzeń, żeby wyciągnąć wniosek jakim jest to, że konserwatywki z samochodami denerwują julki.
  • Odpowiedz
Chodzę po mieście i jakoś nie zauważyłem.


@Jegwan: Widocznie słabo patrzysz. W każdym mieście jest szkoła jana pawła, szpital jakiegoś świętego, w każdej szkole wiszą krzyże, kapliczki na większości ulic, procesje na boże ciało to już chyba największy klasyk.
  • Odpowiedz
Czyli postulujesz zastąpienie wolności religijnej obligatoryjnymi paradami dewiantów i zmianę patronów szkół na randomowych homoseksualistów, których największym osiągnięciem życiowym jest obciągnięcie koledze?


@Jegwan: O kurcze, ty to potrafisz naciągnąć wypowiedź do swojej retoryki jak gumę w majtkach.
  • Odpowiedz