Wpis z mikrobloga

No i zajebiście xD Ja się cieszę. Nie dość, że futbol znowu się będzie dało oglądać, to piłkarzy ominą jakieś głupie wyjazdy we wrześniu do Kaliningradu czy innych Doniecków. Same profity.

A płaczki, że mniejsze drużyny będą miały ciężej są nieuzasadnione. I tak topka jest niezmienna, a sytuacje jak Porto wygrywające LM zdarzały się raz na milion lat. Mniejsze kluby będą miały swoje rozgrywki od UEFY i elegancko

#juventus #superliga
Pobierz realbs - No i zajebiście xD Ja się cieszę. Nie dość, że futbol znowu się będzie dało ...
źródło: comment_1618786040mNNX3dKLR7CdkNaGCip3pV.jpg
  • 23
@JamesVV: w skrócie - największe kluby w Europie wypięły się na UEFE i robią swoje własne rozgrywki, które będą działać na zasadzie NBA. Liga prawdopodobnie podzielona na dwie dywizje po 10 klubów, najlepsze drużyny idą do baraży i mamy super playoffy. Oprócz tego największe kluby kosmicznie się wzbogacą. Podobno 450 milionów dla każdej drużyny za samą chęć wzięcia udziału w rozgrywkach.
@miki4ever: Czemu niby zabija? No jednak kibice będą mieli większe emocje z oglądania Juventusu z Realem, Barcą czy City co tydzień niż pojedynków z Benevento czy innym Frosinone.

+ plan jest podobno taki, żeby jednak ligi krajowe były rozgrywane. Kluby się po prostu wypinają na UEFE i słusznie. Najwyższa pora.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@realbs: no jak kibice własnego klubu krytykują decyzję to trzeba mieć to w dupie bo chińska korporacja sypnęła groszem? współczuję spojrzenia na piłkę nożną, miłego oglądania tych pasjonujących spotkań o 12 w niedzielę bo muszą się zgadzać strefy czasowe xD
@flumpy_bread: gościu, o czym ty #!$%@? xD przecież jest już oficjalny statement rozgrywek, który jasno mówi o spotkaniach rozgrywanych na własnym stadionie i wyjeździe. weź zmniejsz dawki w czytaniu stanowskiego i weszło xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@realbs: nie wiem co pisał stanowski bo to kretyn, ale także nie wiem co ma to granie na własnym stadionie do tego co napisałem, bo chyba już za późno i nie umiesz czytać ze zrozumieniem
@flumpy_bread: to, że piszesz mi o rozgrywaniu spotkań o jakiejś 12, żeby pieniądze z chińczyka się zgadzały. no c'mon, przecież te kluby dostaną tyle z praw, że nikt tego nie będzie układał pod inne strefy czasowe

jesli beda spotkania o 12 rano to sam to bede bojkotowal, ale szczerze watpie. kasa nieporownywalnie wieksza niz za lm, ktora juz byla rozgrywana normalnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@realbs: xD właśnie za to dostają pieniądze żeby te mecze były dopasowane pod tych którzy za to zapłacą, Azjatów i Amerykanów
nikogo tu nie obchodzi kibic europejski a tym bardziej ze swojego miasta, to ma być produkt globalny i to jest mówione od początku
@flumpy_bread: no ale hajs nie idzie ze sponsorów, tylko od platformy ktora wykupi prawa.

mordo rob screena, jak calosc rozgrywek bedzie w godzinach pod azjatyckiego odbiorce to ci z mila checia przyznam racje za te pare miesiecy, jesli zawolasz, ale imo zostanie jak jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@realbs: ale co ty się tak upierasz, właścicielami tych klubów są przedsiębiorstwa z innych kontynentów, robią to żeby dopasować się pod rynek który jest najbardziej dochodowy i nie jest nim Europa, skoro pieniądze płyną z USA to nie będą puszczać im meczów o 15

i właśnie dlatego, że idzie od dystrybutora praw będzie to zrobione tak żeby miało największą oglądalność
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@realbs: jeszcze mi wytłumacz dlaczego inni uczestnicy lm, często sprawiający niespodzianki w starciu z tymi klubami zostają totalnie odcięci od pieniędzy? dlaczego to jest takie zajebiste, że kluby regularnie grające w tych rozgrywkach są gorsze od wybranej grupy i mają być skazane na stratę dochodów i rozwarstwianie się poziomów? bo nie kupił ich 10 lat temu bogaty szejk?
@flumpy_bread: zwyciezcy lm w ostatnich 20 latach:

Bayern, Liverpool, Real, Barca, Chelsea, Inter, United, Milan, Porto

Wszyscy poza Porto i Bayernu (którzy wg. najnowszych plotek chcą jednak dołączyć) znajdują się w Superlidze.

Te sprawiające niespodzianki będą miały teraz kosmiczny przypływ gotówki od UEFY, która nie będzie już promować obecnego topu.

No jak pomyślisz głębiej, to się to serio dodaje. Czy jest to fair? Nie. Czy jest dla kasy? Tak. Czy będzie