Wpis z mikrobloga

@BotRekrutacyjny jeśli włosy nie są jakos krótkie to moim zdaniem na luźne czesanie cavalier nie podejdzie, jest to glinka na bazie wosku. Undead powinien dać radę, bo to już glinka na bazie wody
  • Odpowiedz
@BotRekrutacyjny tak jak kolega pisał, mogą potluscic. Mi glinki na bazie wosków nie leżą, cavalier, Baxter, czy też Kevin Murphy RR. Jedynie stickmore fiber clay akceptowalny.

No tego Lockhart's nie używałem, więc się nie wypowiem :D

Ale undead to jest topka jak dla mnie, mam dwie puszki i jedna chyba będę chciał sprzedać bo zlapalem lepszy zapach :D
  • Odpowiedz
@BotRekrutacyjny: arcadian clay pomade właśnie kończę słoik, nie przetłuszcza i nie skleja jak dla mnie super jedynie chwyt mógłby być mocniejszy, miałem kupić teraz cavaliera ale po tym co napisaliście to sam już nie wiem.
  • Odpowiedz
@dundee to może spróbuj Arcadian Matte Paste jeśli oczekujesz lepszego chwytu. Tak, to ta glinka. Tylko teraz ciężko słoiki Arcadian złapać, w Polsce nie są dostępne

@ciezka_rozkmina a mi silkclay właśnie tak srednio podszedł, juz predzej Elementum deserto
  • Odpowiedz
@BotRekrutacyjny jakiego szoku doznales?
W sensie jakbys mial sprecyzowac porownanie szarej swinki do lockharta to co bys powiedzial?

Ja zamowilem ostatnio silck gorilla matt pomade,, lockhart antigravity i szara swinke.
Na razie testuje wszystkie, ale szary reuzel imo wypada bardzo dobrze. Na razie udalo mi sie nim chyba uzyskac najlepszy efekt sposrod tych trzech.
Alenjeszcze testuje inne metody z czesaniem i nakladaniem (na mokro, troche jako pre na mokre wlosy i
  • Odpowiedz