Wpis z mikrobloga

Dlaczego #ijiranaidenagatorosan ma taką niską średnią ocen (7.19 na MAL i 7.0 na anilist)?
Oba odcinki jakie do tej pory się ukazały były świetne, jakość animacji jest bardzo dobra, całość bazuje na bardzo popularnej mandze, Nagatoro to jest absolutnie top tier postać i aktorka użyczająca jej głosu robi świetną robotę. Nie ma się tu do czegokolwiek przyczepić, ciężko oceniać coś tylko po 2 odcinakach, ale jeśli jakość się utrzyma to obiektywnie powinna mieś ocenę w okolicy 8.0.
I patrząc na statystyki taką ocenę powinna mieć, gdyby nie wyjątkowo duża liczba użytkowników wystawiających ocenę 1.

Dlaczego spora grupa ludzi ma niesamowity ból dupy z powodu tego anime?
#animedyskusja #anime #nagato #randomanimeshit
Lisiu - Dlaczego #ijiranaidenagatorosan ma taką niską średnią ocen (7.19 na MAL i 7.0...

źródło: comment_1618771626Aa5IGNaAIycz4X3Hsxnnvk.jpg

Pobierz
  • 23
bo nagatoro doprowadza senpaja swoimi szyderstwami do płaczu i delikatne płatki śniegu boksujące kapucyna do anime mają PTSD z czasów własnej młodocianej poniewierki


@tobaccotobacco: To samo sobie powysilałem, ale chciałem się upewnić.

Wystawianie oceń po 2 odcinkach


@kinasato: @guest: Też nie trawie takich praktyk

pewnie dlatego, że MC to beta i ciężko się przez to ogląda to anime.


@tiredq: Jakby był Chadem od początku to całość nie miała
@Lisiu: wystarczy przeczytać rozsądną recenzję na MAL i od razu wiadomo dlaczego taka niska ocena
https://myanimelist.net/anime/42361/Ijiranaide_Nagatoro-san/reviews

trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash lmao trash
@guest: no tak ale musisz przynajmniej te 3 odcinki zobaczyć żeby wiedzieć czy anime będzie słabe czy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy ma różne gusta i oceny na takim MAL niekoniecznie odzwierciedlają Twoje upodobania

Ostatnie anime w którym złamałem zasadę 3 odcinków to "That Time I Got Reincarnated as a Slime". Przy 3 byłem totalnie wynudzony ale kumpel polecał, stwierdziłem, że spróbuję oglądać dalej ale jednak