Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 47
118 134 + 84 = 118 218

W tym roku jak narazie najsłabsza wycieczka. Brak flow, nie najlepsze zdrowie, wcześniej problemy z nawigacją. Akurat tak dobrałem sobie kwadraty po Wrocławiu, żeby miec za sobą tereny których nie lubie. Nawet nie chciało mi się robić symbolicznego zdjęcia.

Plus taki, że nareszcie mogłem się przewietrzyć i akurat nie padał deszcz :)

Jak wszystko dobrze się ułoży to w następnym tripie będzie sztywny widelec zamiast amortyzatora.

#rowerowyrownik #rower #wroclaw

Skrypt | Statystyki
donmateok - 118 134 + 84 = 118 218

W tym roku jak narazie najsłabsza wycieczka. Brak...

źródło: comment_1618762133wLqRx0ulw5hDlx7OVKHclY.jpg

Pobierz
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@donmateok: jest jakaś aplikacja do tras we Wrocławiu? Czy jak sobie wybierasz trasy? Chciałbym zwiedzić Wrocław i okolice na rowerze ale nie wiem za bardzo gdzie mam jechac :p
@mlody221: Pewnie są jakieś gotowe trasy ale ja z nich nie korzystam. Mam konto na stronie bikemap i tam sobie wcześniej planuje. Wiem, że wiele osób jeżeli chodzi o darmową nawigację/planowanie trasy używa mapy.cz , każdy ma trochę inną rutynę.

Najlepiej wcześniej pomyśleć gdzie by się chciało pojechać, na np. https://www.opencyclemap.org/ są wyszczególnione oficjalne szlaki rowerowe. Każdy lubi inne tereny więc ciężko doradzić, mnie np. centrum nudzi i wolę uciekać z