Wpis z mikrobloga

@orzeszkiziemne: Jak grasz na normalnym poziomie trudności, to rzadko kiedy przydają się mikstury, może poza olejami. Możesz też pomijać znaki zapytania na Skellige. Przydają się tylko po to, by móc sprzedać znajdźki i może znajdziesz też jakieś rzadkie składniki, które są potrzebne do majsterkowania. Ale do tego czasu wszystko będziesz już miał większość tego co potrzebujesz i będziesz prawie najbogatszym obywatelem.
@orzeszkiziemne: Graj tylko i wyłącznie na "droga ku zagładzie". W innym wypadku możesz uznać ją po paru godzinach za za łatwa. A tak pobawisz się praktycznie do bodaj 30 lvl z przyjemnością. Wiem z własnego doświadczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@orzeszkiziemne: Ja mam dwie porady :)

Zacznij przynajmniej na trzecim poziomie trudności, jeśli szukasz jako takiego wyzwania. Chyba, że jesteś mocno nastawiony na fabułę i eksplorację, wtedy wiadomo.

Porada druga, którą wcieliłem za późno i na początku miałem problemy - zainwestuj w jeden poziom w regenerację punktów życia przy pomocy jedzenia i i wody, wtedy w znacznie mniejszym stopniu będzie dotykał Cię problem braku mikstur :)