Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Siema! Szukam auta do 65 tys. Chciałbym żeby to był sedan, hatchback lub SUV i nie był starszy niż 2017 rok.
Na razie mam na oku mazdę 3 i toyotę c-hr (tutaj nie wiem czy silnik 1.2 czy 1.8).
Macie jakieś propozycje? Lub ktoś może się wypowiedzieć o tych dwóch samochodach? #motoryzacja #samochody #pytanie
  • 39
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sabarolus: Ja na mazdę nie narzekam. Miałem już 3 i jedyna z jaką był problem to trójka z 2004 roku to progi zjadło ale na kolejną generację już nie narzekam wcale. Dlatego też teraz rozglądam się za 3 generacja, ale jednak trochę chciałabym się przerzucić może na coś większego więc pytam i propozycje xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Najbliżej mi do Japończyków, bo w tej cenie można nowsze. Patrzylem na bmw czy jakiegos mercedesa niestety to byłyby znacznie starsze auta.

@virusriddle: tak, benzyna. Szczerze to dziadkowo mi te fordy wyglądają XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@virusriddle: tak tak, napisałem o tej skodzie, może jakby jakaś ciekawa wersja się trafiła to jestem w stanie rozważyć z tego względu że według mnie najlepszy stosunek cena jakość ma w vagu
@porkchop Absolutnie zaa słabe. Do tego bardzo głośne i wyje niemiłosiernie podczas mocnego przyspieszania. Z resztą dla mnie 1.8 to też porażka. Jedzie od 0 jakby miał dużo mniejszą moc.