Wpis z mikrobloga

@666Krzysiek666
XD celuj w swoją ligę, powiedz czego ty chcesz. Jeśli się postarasz to normalne, szczęśliwe życie jest w zasięgu twojej ręki. To że nie będziesz miał kobiety,nie oznacza że nie możesz mieć tego BOSKIEG SEKSU, możesz iśc na divy. Kolegów też możesz znależć tylko nie oczekuj że będą zajebiści, skoro ty zajebisty nie jesteś. W sklepie tak samo nie możesz kupić sera za 100zł jak masz tylko 5zł. Poprostu celuj w
@666Krzysiek666
nie wiem, czy tak trudno zarobić 2000zł i się wyprowadzić np za granicę odłożyć sobie coś hajsu i wyemigrować do miasta w polsce. A kolegów możesz znaleźć,nie mówię że jest łatwo ale np. siłownia, hobby, praca, czy coś. Sam pomyśl, to coś wymyślisz chyba że chcesz wciąż bronić swojej oblężonej twierdzy
@nobody_02: i mam zostawić starszych schorowanych rodziców na pastwe losu?
a po za tym odłożyć 2000 gdy ma się najniższą krajową i całą mase leków do wykupienia to jest sporo pieniędzy, może dla ciebie to są jakieś drobne na ubrania czy inne rzeczy ale dla mnie to góra pieniędzy
@nobody_02: problem w tym że przegryw bardzo często jest przekazywany przez rodziców i społeczeństwo w którym się urodził i "żyje". Ja np. nigdy nie zostałem nauczony tego jak zrobić coś żeby poprawiać swoje zdjęcie tak jak piszesz i jak wyjść z tego stanu. Dopiero w okolicach 25lat powoli zacząłem się uczyć jak to zrobić. Każdy też widzi że niby #!$%@? robię, ale ja sam widzę że robię malutkie kroki które i
@nobody_02
No wiesz co, to trochę bardziej skomplikowane niż się wydaje. zazwyczaj na #przegryw składają różne rzeczy, a nie tylko smutek bo brak tzipy. I trudno jest to ogarnąć ot tak, za pstryknieciem palca. Jak ktoś Ci powie, weź się w garść, inni mają gorzej. Dziwnym trafem ta magiczna formuła nie sprawia, że nabierzesz chęci do życia. Zresztą to tak jak uczyć male dziecko jazdy rowerem. Prędzej czy później się #!$%@?, bo