Wpis z mikrobloga

Dlaczego przegrywy obwiniają się o wszystko, a głównym powodem tego przegrywu są oni sami... Według mnie to TY sam odpowiadasz za swoje życie i to ty jesteś wszytkiemu winny (prawie zawsze)
#przegryw
  • 41
  • Odpowiedz
@nobody_02: tak bo winien jestem że urodziłem sie w biedackiej rodzinie, nigdy nie byłem na wakacjach i mam krzywy ryj i brak obycia w świecie przez co nic nigdy nie osiągne, mogłem sie urodzić jako syn miliardera, no tak jestem sobie winien
  • Odpowiedz
@nobody_02: bo mam krzywy ryj, 170cm wzrostu i musze przyjmowac leki bez których nie dam rady funkcjonować a gdy rodzice pomrą to zostane zupełnie sam i co mi z tego życia jak nie magik bo żadna różowa czy niebieski nie spojrzy na takiego gargulca
  • Odpowiedz
  • 0
@666Krzysiek666
XD celuj w swoją ligę, powiedz czego ty chcesz. Jeśli się postarasz to normalne, szczęśliwe życie jest w zasięgu twojej ręki. To że nie będziesz miał kobiety,nie oznacza że nie możesz mieć tego BOSKIEG SEKSU, możesz iśc na divy. Kolegów też możesz znależć tylko nie oczekuj że będą zajebiści, skoro ty zajebisty nie jesteś. W sklepie tak samo nie możesz kupić sera za 100zł jak masz tylko 5zł. Poprostu celuj w
  • Odpowiedz