Wpis z mikrobloga

Dlaczego musze wygladac jak 16nastolatek? :((
Jak sie porownuje do rowiesnikow to wszyscy tacy juz mescy i dojrzali tylko ja wygladam jak dziecko
#przegryw #zwiazki #tinder
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xreak: Miałem kolegę który walił, on skądś zza granicy ściągał. Mówie ci, nie interesuj się tym dopóki nie będziesz miał kilku lat stażu na siłowni. To jest proces który wymaga strasznie dużo dyscypliny i samozaparcia, bez tego tylko zniszczysz sobie zdrowie.

Wspomniany kolega gdy był na cyklu to każdy dzień miał rozpisany co do minuty do tego ćwiczenia i trzymanie michy
  • Odpowiedz
@Xreak: Nie baw się w branie teścia, tylko leć na siłkę, albo zajmij się jakąkolwiek inną aktywnością fizyczną, wtedy twój organizm naturalnie będzie wytwarzał większe ilości testosteronu. Popatrz na młodych sportowców, znaczna większość z nich wygląda na o wiele starszych od swoich rówieśników, zawdzięczają to właśnie regularnej aktywności fizycznej.
  • Odpowiedz
@Xreak: Takie geny. Baby face. Mam 28 lat a wyglądam na 20. Czasami pytają się mnie o dowód w sklepach. Co śmieszniejsze mam siwe włosy na bokach xd. Nic z tym raczej nie zrobisz.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@thanoss-r no tak, ale największe zainteresowanie moja osoba mają właśnie faceci po 50, raz nawet nauczyciel na roku do mnie zarywal i się śmiali wszyscy
  • Odpowiedz