Wpis z mikrobloga

@fjord: Jeszcze nie, ale na pewno to zrobię, jak tylko przyjdzie czas na zakup ich. Teraz są ważniejsze wydatki :D podłokietniki znalazłem za 90zl na allegro.

W każdym razie na początku sam myślałem jak to rozwiązać, a na tę realizację wpadłem podczas tych poszukiwań i niczego lepszego już nie trafiłem. Mogę dać Ci znać jak zamontuję. Wyglada że powinny spełniać swoją rolę.

Swoją drogą jak już pisze o poszukiwaniach, to trafiłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HulajDuszaToLipa: Rzuć linkiem do allegro. Zastanawiam się nad montażem tych z ikei za 100 co są dostępne jeśli otworzą sklepy bo wyglądają że mają fajne pokrycie pod łokieć
@Michael_Scott: xD miałem taki sam tylko z niebieskim obiciem. Też dostałem na komunię z komputerem. Wyrzuciłem go miesiąc temu. Siedziałem na nim przez 22 lata.
Te fotele to były chyba robione przez tych samych kosmitów co zbudowali piramidy bo są kurna niezniszczalne.
Nigdy nie kupuj tego chińskiego badziewia dla graczy, kup sobie MARKUS albo JÄRVFJÄLLET z IKEA, a jeśli masz kasę to Herman Miller Aeron


@Neverius: Markus jest w ch*j przereklamowany (acz na pewno lepszy, niż chińskie badziewie z Allegro za ~300 PLN, chociaż niewiele), natomiast Aeron jest zdecydowanie za drogi - połowa ceny to marka. Pomiędzy tymi dwoma, zdecydowanie po "tańszej" stronie (~1700 - 2000 PLN) można dostać Ergohuman, któremu pod względem
@Adrimi różowy narzeka na kręgosłup, jak nic od siedzenia przed kompem... Zastanawiam się na ile pomoże jej nowe krzesło a na ile powinna zacząć ćwiczyć, gimnastyka czy cokolwiek...

@PaulStone: Z własnego doświadczenia: ćwiczenia > fotel. Fotel uchroni Cię przed mniejszymi problemami i ciągłym uczuciem "zmęczenia" pleców, ale bez chociaż trochę wzmocnionych mięśni pleców żaden fotel Ci nie pomoże długoterminowo. 10-15 minut prostych ćwiczeń dziennie robi sporą różnicę.