Wpis z mikrobloga

@Michael_Scott: Ja właśnie na takim siedzę, ktoś wystawił parę lat temu pod śmietnik to sobie wziąłem bo był w lepszym stanie niż poprzedni XD @dildo-vaggins: z czasem popsuł się siłownik i metalowa płytka zaczęła pękać to siłownik mam teraz na sztywno a płytkę kupiłem z jakiejś hurtowni i jest sporo grubsza niż oryginał. Jakiś czas temu pękła mi metalowa część od oparcia i latało prawo - lewo to kupiłem spawarkę,
@12lat25cm
@Neverius

#!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.


Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru.
@Michael_Scott: aż mi się przypomniało moje krzesełko w dalmatyńczyki, rodzice co prawda nie chcieli się zgodzić ale rozbeczałam się w sklepie. Ech, krzesełko do max 45 kg ale dzielnie dawało radę pod naporem 100 kg ojca xD
Kto poleca Markusa? Fotel za 500 zł zrobiony z najtańszych materiałów który zaraz się rozleci? Szkoda nerwów na takie siedziska, gaming wcale nie jest taki zły np. Diablo.
@Adrimi nie masz może w domu kogoś kto ma 165cm wzrostu żeby się wypowiedział jak jemu się siedzi? Chce kupić różowemu bo codziennie jak nie 4 to 10h siedzi i pracuje przed kompem... Aktualnie ma z Ikei Malkolma i chce jej kupić coś lepszego...
@PaulStone: a to spokojnie 165cm podejdzie. Siedzisko jest wysuwane przód-tył w całkiem sporym zakresie, ja mam ustawione na około połowę.
Całe oparcie też się porusza, góra dół, ja mam na ustawieniu prawie najwyższym
@PaulStone: Mam porównanie z osobą 174cm i też ma to samo zdanie co ja, czyli że jest wygodniejsze od markusa.
No ale to według mnie nie usprawiedliwia 3x wyższej ceny, bo ten fotel nie jest lepszy 3x od Markusa, może jedynie 1,5x lepszy, ale znowu, to tylko moja subiektywna opinia.
Plus jak miałem tylko markusa, to korzystałem z niego z rok i wystarczał do siedzenia po 6-12 godzin dziennie. Tylko że
@Adrimi różowy narzeka na kręgosłup, jak nic od siedzenia przed kompem... Zastanawiam się na ile pomoże jej nowe krzesło a na ile powinna zacząć ćwiczyć, gimnastyka czy cokolwiek...