Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś jak Helen McCrory, czyli ciocia Polly Gray z #peakyblinders może być głównie kojarzona z roli matki Malfoya z #harrypotter #hp?
Rozumiem, że więcej osób oglądało tę drugą produkcję, ale to nie była ani wybitna rola, ani znaczącą postać.
W sensie, ja w ogóle zapomniałem, że tam w ogóle była matką Malfoya pokazana, a co dopiero aktorkę, która ją odgrywała.

#gorzkiezale #filmy #seriale ##!$%@?
Xarazix - Wytłumaczy mi ktoś jak Helen McCrory, czyli ciocia Polly Gray z #peakyblind...

źródło: comment_1618646369ViRq8S3eOt0iEPO7MxkjsS.jpg

Pobierz
  • 13
@vateras131 no tak, ale ile osób ją w ogóle z tego kojarzy.
To jest nieznana rola, jakby ja wycięli to by praktycznie nie miało żadnego wpływu na fabułę.

Dla mnie to jest coś w rodzaju "-zginęła ta aktorka która grała matkę Malfoya -nie znam".
Dopiero jak ktoś mi powiedział, że miała rolę życia w Peaky Blinders to skojarzyłem
Dla mnie

ktoś mi powiedział

ja w ogóle zapomniałem


@Xarazix: tu problem jest. Ewidentnie, to że ty zapomniałeś o postaci i nie skojarzyłeś aktorki, okazało się tu kompletnie nieistotne.
Porównywanie popularności Piggy Farmers z HP też nie wypada korzystnie dla tych pierwszych - bo filmy są obecne dłużej, bo obejrzało je dużo więcej ludzi, no i do tego - część z tych ludzi jest na pograniczu buycia psychofanami, którzy roztrząsają każdą
@slapdash być może, ale jeszcze nie widziałem, żeby ktoś ją rzeczywiście z tej roli kojarzył.

Może rzeczywiście więcej jest psychofanów HP niż fanów Peaky Blinders, niemniej wciąż gdy wyszukasz frazę "Helen McCrocy the most famous role" to przeważająca część wyników typuje najpierw Peaky ¯_(ツ)_/¯

A ty kojarzyłeś ją w ogóle z którejś z tych ról?
@Xarazix: Artykuły które mówią że ona jest znana z HP są pisane przez ludzi którzy nie widzieli ani jednego ani drugiego dla ludzie którzy też oglądają głównie "na wspólnej". Po prostu wzięli najbardziej popularną rzecz z IMDb lub Filmweb.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Być może, ale jeszcze nie widziałem, żeby ktoś ją rzeczywiście z tej roli kojarzył.


@Xarazix: falszywa powszechnosc, "nikt kogo znam jej nie zna"

Narcyza Malfoy i jej pseudo-redemption arc byla widoczna w filmie
Pottera widzialo wiecej ludzi niz jakies piki-costam