Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Biednemu to zawsze wiatr w oczy :( Odłożyłem sobie 4000 na trenażer i nacieszyłem się nim dwa miesiące!

Dziś podczas jazdy w trybie ERG na początku treningu zaczął śmierdzieć palonym plastikiem, gubił łączność (pokazywał 0 watt) i można było kręcić a nie stawiał w ogóle oporu. Jak znam swojego pecha i podejście polskich serwisów to pewnie "każą mi #!$%@?ć" :(

Płakać mi się chce (,)

#wahoo #kickr #core #zwift #trenazer #sport #szosa #przegryw
  • 18
@PanBulibu pewnie do dystrybutora, mi ostatnio oddali kasę za czujnik HR jednak to jest inny rząd kasy bo kosztował 200zl. Jednak na samą obsługe gwarancyjną nie ma co narzekać z wahoo. Daj znać jak się sprawa skończy
@PanBulibu myślę że tak źle nie będzie. Pewnie nie jesteś pierwszym któremu coś się w nich zepsuło. Na grupie na fejsie często pisali ze coś z nimi nie tak. Ja kupiłem elite tuo i też się nie udało przez całą zime go skalibrować według aplikacji. Na szczęście bez kalibracji opór o dziwo dawał opsowiedni bo porównałem z pomiarem mocy w pedałach.
Wracając do wahoo nie martw się, będzie dobrze i albo naprawią
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jelon7: Wiesz, mam nerwa bo wiem jak działają różne reklamacje w Polsce i myśl o tym, że ktoś mi powie, że z mojej winy padł ten trenażer (zostanę bez kasy i sprzętu) mnie lekko przeraża.
@PanBulibu: Karol, nie łam się! :)

Wahoo ma politykę reklamacyjną prokliencką, podobnie jak Garmin czy TREK. Musiałbyś naprawdę sporo nabroić przy swoim Core aby stwierdzili, że to Twoja wina i będę szczerze zdziwiony jeśli tak oznajmi Ci serwis. Bardziej obstawiam wymianę na nowy trenażer, a Twój wróci do macierzy i zrobią z niego refurba :)