Wpis z mikrobloga

@TetraHydroCanabinol głosuje za każdym razem i szacunek za wkład pracy, ale konkurs popularności na zasadach play-off będzie trochę niemiarodajny. Dajmy na to jeśli w 1/16 trafia na siebie np. Dior Fahrenheit vs. Chanel Allure Homme Sport to któryś z tych jak dla mnie świetnych zapachów jest odstrzelony, a obydwa mogłyby być w top 10.

Wydaje mi się, że lepiej byłoby dać pulę 100 zapachów gdzie do kolejnej rundy przechodzi 50, do kolejnej
@lucas0: Cóż, rozumiem Twój punkt widzenia, jakkolwiek jest on trudny do wprowadzenia w życie.

System drabinkowy z założenia miał zwiększać atrakcyjność rozgrywek, oczywiście licząc na to, że osoby, które głosują w poszczególnych parach nie robią tego "na oślep", tylko faktycznie znają te perfumy i podejmują decyzje kierując się nie tylko "tym, co lubię bardziej", ale też nierzadko (wiem to, bo dostałem taki pozytywny odzew od wielu osób) jakością kompozycji ocenianą jak
@CheapiesLover: W oryginalnym głosowaniu zabrakło pełnej nazwy - zamiast Dior Homme 2020 był sam Dior Homme. Kilka osób (ja również) uznało, że to wypaczyło wyniki głosowania. Stąd pomysł na tę zabawę, czyli sprawdzenie, jak zagłosowalibyśmy znając poprawną nazwę. Wyniki nie będą pewnie brane pod uwagę, ale może @TetraHydroCanabinol zrobi jakąś notatkę, że odbyło sie też to "erratowe" głosowanie ;)

Ja planuję robić kolejne alternatywne głosowania i dawać Pradę tam, gdzie lądowałby