Wpis z mikrobloga

Zasługi #konfederacja w sejmie XD Przyczyniła się do wyboru Andrzeja Dudy, szczyci się że wszyscy jej członkowie poparli zakaz aborcji, popularyzacja antynaukowych bzdur, jeżeli nie popierasz 100% ich postulatów światopoglądowych w ich prawackim mniemaniu jesteś lewakiem a z lewakiem się nie wchodzi w koalicje nawet dla dobra obalenia obecnego rządu + dzisiejsze głosowanie, chciałoby się powiedzieć - DOBRA ROBOTA PANOWIE XD Pominąłem coś, jak tak to proszę o uzupełnienie?
#bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #polityka
  • 62
@Ordo_Publius: robią bardzo dużo zła w kwestii antysemityzmu. Utrwalają przekonanie wśród psycholi, że żydzi na całym świecie bezkrytycznie wspierają działania Izraela i ciugną za sznurki w bankowości, internetach, gazetach i ch wie jeszcze czym. Trafiasz później na takiego ziomala, który jest ich fanem i musisz tłumaczyć się, że od ponad dwustu lat twoja rodzina jest w pełni zasymilowana. Szkoda, że takie asiory jak Marek Edelman już nie żyją, bo wyprostowałby takiego
@Ordo_Publius: nie czają, że jak przodkowie mieszkają w polskim obszarze kulturowym od stuleci to nie masz żadnych związków z Izraelem, syjonizmem itp. Niezłym mindfuckiem jest gdy wyciągają jakieś newsy o ostatnich wydarzeniach w strefie Gazy i pytają o zdanie. Ja wiem co się w Polsce dzieje a kij mnie obchodzi polityka obecnego premiera Izraela i działania IDF.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bojesieminusow: ok to tak:
1. W taki sposób przyczynili się do wyboru PAD, że nie poparli nikogo w II turze, nawet niektórzy posłowie sami prawdopodobnie zagłosowali na RT (np Dziambor), a więcej wyborców Konfederacji zagłosowało na RT niż na PAD - pierwsze kłamstwo
2. w Polsce jesteśmy tak przyzwyczajeni do wycierania sobie dupy swoimi postulatami przez polityków po wyborach, że jak jedna partia dla odmiany niepopulistycznie podtrzymała swój sprzeciw dla aborcji
@klamkaodokna: #4 no Korwin mówił, że wejdzie w koalicje z PISEM jeżeli zakazane będą marsze równości ( konfederacja WOLNOŚĆ XD i nieodpległość). Bosak wspominał, że chętnie poszedłby na koalicję z pisem tylko na innych zasadach niż miało to miejsce z LPR gdzie LPR miało #!$%@? do gadania