Wpis z mikrobloga

Pare dni temu dla beki koledzy wysłali moje stare cv przez olx na jakieś ogłoszenie o prace w tartaku.. Jakiś januszex 2800 brutto w systemie 4brygad i wlasnie dostałem takiego Sms jak na picrel. Stwierdziłem, że pójde dla beki zeby doswiadczyc czy sprawdzają się stereotypy z wykopowych memów o januszexach. Oczywiscie pracy nie szukam bo jestem zatrudniony, planuje podziekowac po ustaleniu zarobków, powiem ze za takie pieniądze to nawet wegetować sie nie da. Moze janusz zamiast przeprowadzic rozmowe bedzie kazal przyjsc przebrany o 5 30 to powiem ze nie da rady bo spie do 10. Moze macie jakies propozycje o co moge zapytac lub co powiedziec? Plusujcie jak chcecie sie dowiedziec jak Janusz zareagował. #pracbaza
ZnienawidziszMnie - Pare dni temu dla beki koledzy wysłali moje stare cv przez olx na...

źródło: comment_1618547005ZaJJPV5P6sU145N7w1YKPK.jpg

Pobierz
  • 375
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZnienawidziszMnie Janusz pelna para

Nikt kto by szanowal pracownika nie pisalby smsa o 6, ze spotkanie na 11

Szkoda zachodu. Pracowalem kiedys w trojmiescie u takiego janusza. Kazal pracownikowi 70letniemu na kolanach ukladac kostke brukowa po godzinach przed domem - za darmo. Zero szacunku do nikogo. Placil 2tys netto

1200 na umowie - 800 pod stolem po 15dniach obsuwy.
  • Odpowiedz
@ZnienawidziszMnie: Najpierw burza, że płaca minimalna jest bez sensu, bo napędza inflację i jest mnóstwo zawodów, gdzie potrzeba niewykwalifikowanych pracowników.
A jak pojawia się jakaś oferta dla niewykwalifikowanego pracownika grubo powyżej płacy minimalnej, ale mniej niż programista, to wyrok od razu wydany - januszex.
  • Odpowiedz
@ZnienawidziszMnie heh, ja tak miałem, że moja rozmowa o pracę była na 8 rano i był to od razu mój pierwszy dzień pracy. Oczywiście minimalna krajowa, ale chociaż UoP. Pół roku popracowałem, zdobyłem doświadczenie i spierniczylem do innej branży.
  • Odpowiedz