Wpis z mikrobloga

Zajmuje się tworzeniem muzyki (do filmu, gier, reklamy i nie tylko), sound designem i game audio.

Zapraszam do śledzenia lub czarnolistowania tagu #lunarwave gdzie będę umieszczał materiały na temat moich aktualnych projektów.

Na pierwszy ogień próbka utworu w klimatach fantasy.
https://www.youtube.com/watch?v=nD_JWARZDgc

---
#sounddesign #produkcjamuzyki #tworczoscwlasna #gameaudio #muzyka #muzykafilmowa #chwalesie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lunarwave_:
Ładnie, mam nadzieje że nie obrazisz się za krytykę poniżej.
Brakuje jakiegoś kontrapunktu do głównej melodii. Partia pianina troszkę za cicho i wydaje się nie do końca przemyślana. Bębny też są oderwane od całości, brakuje im ambientu. Wiolonczele albo kontrabasy za bardzo rozmyte.
  • Odpowiedz
@lunarwave_: Przysłuchałem się jeszcze raz, to arpeggio na pianinie połączył bym lub zamienił na skrzypce w technice pizzicato. W 1:10 można by dopieprzyć dłuższy reverb na akcent perkusyjny.

Na jakim DAW pracujesz?
  • Odpowiedz
@Woyteq: uznajmy, że to już zamknięty projekt aby coś było w portfolio.. ogólnie nie jest to szczyt moich możliwości.
Biednie brzmi ponieważ pracowałem na standardzie brzmień ze StudioOne (póki co mam tylko laptopa do tworzenia muzyki i nie uciągnie mi lepszych VST:((( )
Pracuję w StudioOne oraz FL.
Dziś może wrzucę jeszcze coś związanego z SoundDesignem.
  • Odpowiedz
@lunarwave_: zapoznaj się z tym jakie instrumenty grają w orkiestrze i jak rozkłada je się w panoramie. To co wrzuciłeś jest dobrym początkiem ale brakuje tutaj ściany dźwięku. Całość brzmi jak zarysowany koncept a nie pełne, mocne brzmienie orkiestrowe.
  • Odpowiedz