Wpis z mikrobloga

Skąd wśród #przegryw takie zainteresowanie #rozowepaski - #azjatki? Chłopaki są nieświadome że większość z nich to są #p0lka na sterydach, które patrzą tylko i wyłącznie na majętność kandydata?

U nas są jeszcze zachowane pewne pozory, w takie #chiny otwarcie się mówi że #pieniadze są najważniejszym atrybutem faceta, u nas przynajmniej się o tym nie mówi.

Inna sprawa to koreanki czy japonki ale jakoś nie widzi mi się aby poleciały na wykopka - piwniczaka,

Czy te fantazje to po prostu egzotyka czy na prawdę coś wam się w nich tak podoba?


Dość to zabawne że uciekając od tak strasznych polek, fantazjujecie o jeszcze gorszych dziewczynach ()

#zwiazki
  • 28
@Kamkam55: Ja wiem tu chyba chodzi o urodę bo azjatki są ładne (ʘʘ) i tylko tyle bo każdy wie że są p0lki i azjat0lki. No chyba że ktoś ma jakieś powalone wyobrażenie że taka będzie traktować jak jakiegoś księcia czy coś.
@Kamkam55: A ja nie wiem czemu ludzie ekscytują się Azjatkami/Ukrainkami czy innymi tworami.

W kwestii fizycznej: Azjatki są zwykle niskie, mają średnie buźki i słabe pupy. Europejki je miażdzą.
W kwestii psychicznej: większość to jest to samo co p0lka ale to też od kraju zależy.
@Kamkam55: Może. Ale co z tego, że są niskie skoro też chcą wysokiego. Ogólnie zawsze łatwiej jest jak przyjeżdzasz z bogatszego kraju do biedniejszego i mówisz, że pochodzisz z bogatszego. Niemcy, Anglicy i Francuzi nie mogą się odgonić od p0lek. Japonka przegrywa nie będzie chciała. Co innego laska z Filipin czy Indonezji...

Ja przegrywem nie jestem tylko zwracam uwagę na fakt, że Azjatki to zwykłe kobiety. Nie wiem czym tam się