Wpis z mikrobloga

@ppanicz:

to niesamowite jaki potencjał finansowy tkwi w polskich debilach ( ͡° ͜ʖ ͡°) ruchali ich już wszyscy - amway, fm froup, stonoga, lyones, a nadal znajdują się ludzie, którzy mają pieniądze i są w stanie je #!$%@?ć za psi #!$%@? i trochę marzeń, że ktoś będzie ich szanował. A co najlepsze, niektórzy po kilka razy xD

Tacy ludzie są na całym świecie i taka sytuacja wynika
@push3k-pro: to, że wszędzie to fakt, choć pewnie w nieco zamożniejszych państwach albo z lepszym etosem pracy jest tego mniej. Z brakiem edukacji to bym tego tak nie wiązał. A bardziej chodzi mi o to, że te scamy są już przeruchane wzdłuż i wszerz, są na polskim rynku od lat, a naiwniaków zdaje się po prostu przybywać i to dalej żre - po prostu zakładałbym, że z każdym kolejnym rokiem i
@ppanicz:

to, że wszędzie to fakt, choć pewnie w nieco zamożniejszych państwach albo z lepszym etosem pracy jest tego mniej

To jest tak czy nie? Ja mam wrażenie, że ludzie nigdzie się tak naprawdę tego nie nauczyli, a mniej tego tak naprawdę jest w krajach, w których ludzie tego mocniej doświadczyli - uprzedzając ewentualne pytanie, nie, u nas wcale tego tak dużo nie powstało.