Wpis z mikrobloga

Polecam przeczytać świeży artykuł na Onecie. Męska depresja z perspektywy kobiety.
https://kobieta.onet.pl/depresja-u-mezczyzny-maskowana-alkoholem-i-agresja-koronawirus-polska/v5v0h7q

Podsumowanie - mężczyzna z problemami to śmieć. W artykule występują dziwne porównania do 300 ze Sparty. Mam wrażenie, że autorka chciała przekazać, iż taki mężczyzna nie powinien żyć w naszym społeczeństwie.

Rozumiem, że to opis jednego przypadku, i nie każdy tak traktuje swojego współmałóżonka, ale po jaką cholerę z historii jakiejś głupiej idiotki, robić artykuł i dawać pożywkę do dalszego naśmiewania się z tego problemu, do tego w tak ciężkich czasach...

Żona wolała aby facet uzależnił się od leków niż stracił pracę, bo mają kredyt.
Parę akapitów wcześniej oburzyła się jednak, że mąż nic nie powiedział szefowi, gdy ten go obrażał. Mąż powiedział wtedy, że mają kredyt i nie chciał stracić pracy. Żona w zaistniałej sytuacji - "Kredyt to nie powód, żebyś się stawał wycieraczką". Gdzie tu jest spójność logiczna?

Kobieta serio dziwi się że gość zaczął wariować po takich tekstach od niej? Zero wsparcia, głupie docinki, podcinanie skrzydeł, a ona jest zaskoczona, że mąż zaczął jej pyskować i hlip hlip pewnie by mnie uderzył.
Facet ma depresję, ale to ona jest najbardziej poszkodowana.

Z tego artykułu jasno wynika, że mężczyzna nie może pozwolić sobie na chwilę słabości, musi zawsze być jak wojownik. Ten artykuł to same nieścisłości logiczne. Z jednej strony cały czas słyszymy gadkę o tym, aby nie kryć emocji, a z drugiej strony takie coś

"Czułam, jak ogarnia mnie furia. Jak może porównywać tsunami do leżenia w łóżku pod ciepłą kołdrą, przy zasuniętych roletach? Jak może porównać popijanie snikersów winem do obozu koncentracyjnego?"

Zero empatii, tak wyglądają związki większości osób ?

#onet #zwiazki #logikarozowychpaskow #depresja #przegryw
kopyta_doskonale - Polecam przeczytać świeży artykuł na Onecie. Męska depresja z pers...

źródło: comment_1618391247iynwDEYaSwlKWeb1Xs6wEi.jpg

Pobierz
  • 16
@Zaye6any-Mule-m: ja mam 192, nie mam kwadratowej szczeki ale w szkole zdarzalo sie meczyc ludzi ktorzy dawali soba pomiatac. Teraz mam super zycie i nie zamienilbym tego na nic innego ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam bardziej lewicowe poglady wiec twoja teoria nie ma pokrycia w rzeczywistosci
W artykule występują dziwne porównania do 300 ze Sparty.


@kopyta_doskonale: W sumie Sparta to było dość ciekawe państewko i w sumie nic dziwnego, że ta p0lka do niego nawiązuje, bo Spartanki słynęły w całej Grecji, że nic nie robiły, tylko leżały i pachniały. Spartanie też nic nie robili poza okazyjną wojaczką (w której wcale jacyś wybitni nie byli). W sumie teraz zdałem sobie sprawę, że stylem życia do Spartan najbliżej jest
@kopyta_doskonale: juz raz sie dzis to pojawilo, to sie przekopiuje:

"przeczytalem cale i pojecia nie mam jaki jest cel wrzucania takich rzeczy. Typowo meski facet "co to nie ja", kompletnie toksyczna baba, jej tez "meski mezczyzna" ojciec, zadnej postaci pozytywnej z ktorej mozna by przyklad brac Zadnego komentarza, nic.

Jesli w tej historii cokolwiek jest prawda, zycze facetowi rozwodu. Bez takiej kobiety bedzie mu duzo lepiej."

Ogolem to jedna wielka patologia
@kopyta_doskonale: ten "artykuł" to jest takie dno że glowa mała. Tak - na dole jest wspomniane, że jutro się na ten temat wypowie psycholog.

Ciekawi mnie jednak, ilu facetów jednak dziś ze sobą skończy, po przeczytaniu tego artykułu, który podsumowuje, że

"Tylko do domu rodziców mój mąż już nigdy nie powróci jako król. Mój ojciec, w swojej pieprzonej Sparcie uznał go za martwego."
@dakas: Właśnie sprawdziłem i jest rozmowa odnośnie tego tekstu https://vod.pl/programy-onetu/onet-rano-agnieszka-sztyler-turovsky-i-grzegorz-opielak-1404/76kxtpk
Autorka nie sprawia wrażenia osoby bystrej. Ciekawi mnie tylko, czy ta rozmowa została zainicjalizowana po tym jak podniosły się głosy o możliwej szkodliwości artykułu.
Według mnie jest mega dziwnie napisany, myśle że duża część czytelników nie znajdzie w nim punktu do refleksji.