Wpis z mikrobloga

@anheli: był najmniejszy dostępny na test, bo mój gust i teścia trochę się różni, więc nie chciała lecieć od razu z wielką butlą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawelososo: 10 lat temu, jak wpadłem do salonu porsche, aby poskładać 911, to czułem się podobnie. Teraz to z kierownikiem salonu na kawę i wspólne wypady się umawiam.
  • Odpowiedz
nawet nie wiedzialem ze te sklepy sa jakies lepsze xD


@MateuszHadeusz: Bo nie są :D. Czytam te komenty i nie wierzę. Zwykły sklep z perfumami, a ludzie piszą tu o nim jakby szli Bentleya konfigurować. I teksty, że "byłem w sephorze w zwykłych ciuchach". A w jakich ma być? :d Ktoś ubiera garnitur z bierzmowania na zakupy do galerii?
  • Odpowiedz
@pawelososo: niestety prawda :( zapytałam, czy mają pomadki do ust w kolorze fioletowym to usłyszałam "mamy jedną firmy A, pokażę Pani". Gdy ta mi się nie spodobała i zapytałam o inne to było "mamy, ale one są już drogie"..
  • Odpowiedz
@pawelososo: #!$%@? el klasiko, weszłam kiedyś do Douglasa z plecakiem, w kaloszach i dresie, takich pogardliwych spojrzeń nie widziałam dawno a ja po prostu wracałam z szybkich zakupów i czegoś potrzebowałam xD wolę zamawiać przez internet
  • Odpowiedz