Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
@pawelososo: uważam że to przesada z tym traktowaniem jak śmiecia :-) dla mnie panie z sephory były zawsze miłe i pomocne, nigdy nie zostałem tam jakoś chamsko potraktowany :-) może to jest kwestia tego że boicie się wejść do tego sklepu, bo tam wszyscy zawsze ładni i dobrze ubrani. Nie ma co brać do głowy takich rzeczy :-)
  • Odpowiedz
@bydgoszczvx: @pawelososo +1 byczq, też mam wrażenie, że w seforach milsze panie pracują, aczkolwiek niestety sporo zależy od tego jaki rodzaj klienta reprezentujesz.

Jak wejdziesz na pewniaka elegancko ubrany to masz większe szanse, że potraktuje cię poważnie. Smutne, ale prawdziwe. Jak wyczują od ciebie pieniądz to od razu dwie konsultantki będą ci doradzać i nalegać, byś przetestował kolejne zapachy.

A takie laski jak na nagraniu je*ać prądem.
  • Odpowiedz
@pawelososo: One dobrze wiedzą, że jeśli potraktują ludzi jak biedaków, to niektórzy kupią droższe, żeby pokazać, że ich stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@pawelososo: P I E R D O L E N I E

Za każdym razem miła obsługa, panie śmigają w tych czarnych skórzanych portkach aż miło. Dobrze wyglądają, bo taki tam jest wymóg i może jakieś kaszaloty szlag trafia z tego powodu.
  • Odpowiedz
@pawelososo: Ja miałem niedaleko mieszkania taki Rossmann, do którego wchodziłem, brałem szybko z półki to co chciałem i do kasy, bo jak zaczynałem czytać nazwy tych produktów, albo nie daj borze podnosić je i czytać co jest napisane na opakowaniu, to już ochroniarze zaczynali się koło mnie kręcić jakbym chciał zaj:bać tę pomadę do włosów.

W sumie to też można powiedzieć, że ludziom nie dogodzisz, gdyby pracownicy Sephory zawsze proponowali najdroższe
  • Odpowiedz
@kezioezio: po prostu po #!$%@? proponować, takie nachalne promowanie to pewnie w excelu korpo dobrze działa ale ja zawsze mówię że dziękuje albo przychodzę do sklepu właśnie w najgorszych ciuchach żeby nie myśleli że ogarną na mnie premie sprzedażową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawelososo: Co do dobrego kontentu, to na prawdę zależy. Ja założyłam tik toka z nudów i trafiam na sam fajny kontent. Na nią też, ale mam zdecydowanie lepsze rzeczy. Zależy mocno co lajkujesz i obserwujesz.
I generalnie póki co jeszcze nie trafiłam na te mityczne gole dupy trzynastolatek ani głupie challange.
  • Odpowiedz