Wpis z mikrobloga

Czemu ludzie na wykopie tak czarnolistują? Co chwila nie mogę komentować wpisów, nie wydaje mi się żebym maniakalnie cisnął ludziom. Serio byle coś komu powiedziane i już obrażeni? Faktycznie mamy pokolenie płatków śniegu. Za dzieciaka każdy z każdego się śmiał i witało się słowami, o nie znowu muszę twój ryj oglądać. Jak można w ogóle oceniać kogoś na podstawie jednego wpisu.
#wykop #gownowpis #niepopularnaopinia
  • 5
@keyg: normalnie, a czego się spodziewałeś? Na wykopie nie jesteś traktowany jak osoba, ale jak źródło określonej treści. Jeśli innemu wykopkowi się ta treść nie podoba to jesteś blokowany. A skoro wykop daje możliwość filtrowania treści, to czemu z tego nie skorzystać?
@o__p: Bo fakt że raz się z kimś nie dogadałeś nie definiuje konfliktu w każdej kolejnej rozmowie. Raz miałem przypadek że bardzo się z kimś nie zgadzałem i zastanawiałem się jak można takie pierdoły pisać, a pod innym tagiem ta sama osoba prezentowała fajny poziom wiedzy i wypowiedzi. Dzięki temu tylko szacunku do niego nabrałem i poszanowania czyjegoś zdania
@keyg: u mnie np. na czarno są osoby często bardzo aktywne i z dużą ilością obserwujących, ale tworzące specyficzną treść. Nic złego im nie życzę, ale zablokowałem żeby nie zasłaniali mi tego co mnie interesuje bardziej.