Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie tylko do Mirabelek.
Czy zaakceptowałabyś związek w którym występowałby crossdressing (np. pożyczanie facetowi rajstop, szpilek czy kiecek i wspólne kręcenie z tego beki z zachowaniem dyskrecji)?
#zwiazki #tinder #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60762ec0f5537c000a488c79
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 21
  • Odpowiedz
OP: To ja może wam powiem, jak to wygląda - z kagankiem oświaty zmierzam.

Tendencje do crossdressingu są dość popularne wśród facetów. Możliwe że wynikają z nadopiekuńczości matek w ich dzieciństwie lub są wrodzone - nie do końca wiadomo. Nieakceptowanie tego w związku gdy ma się takiego faceta jest czymś takim jak nieakceptowaniem tego, że np. ma białą skórę. Jeśli to transwestycyzm fetyszystyczny to odrzucanie tego jest znęcaniem się psychicznym i
  • Odpowiedz
OP: @TantnisKrzyzowiaczek

Kwestia czasów.

W 1673 roku król Ludwik XIV wprowadził na francuski dwór buty z czerwonymi obcasami i czerwoną podeszwą, które nosić mogli jedynie jego dworzanie. Obcasy w Wersalu były ważnym symbolem statusu, posiadała je tylko szlachta. Później ten zwyczaj został przejęty przez członków rodzin królewskich w całej Europie.

Początków pończoch można doszukiwać się już w starożytności, badacze twierdzą, że już wtedy nosiły je kobiety do prac domowych. Ogromną popularność
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Do OP: kwestia kultury - w naszej kulturze biust damski ma aspekt seksualny, w plemionach afrykańskich nie ma. Na chwilę obecną kodeks kulturowy jest taki, że przeciętny mężczyzna nie ubiera się w spódnice, pończochy, buty na obcasie itd itd itd
Spodnie do czasów całkiem niedawnych były zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn. Moja babcia wspomina, że była pierwszą w swojej najbliższej okolicy, która zaczęła nosić spodnie i było to nieakceptowalne przez....kobiety głównie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Do OP: Nie zauważyłam twojego jednego wpisu.

Tendencje do crossdressingu są dość popularne wśród facetów.


Serio? Boże, mężczyźni są biologicznie upośledzeni na punkcie seksu xD Stawiam dolary kontra orzechy, że wśród kobiet nie ma tak wielu miłośniczek odchyleń wszelakich

Nieakceptowanie tego w związku gdy ma się takiego faceta jest czymś takim jak nieakceptowaniem tego, że np. ma białą skórę.


Analogia kompletnie nietrafiona, zupełnie się nie zgadzam z tą myślą. Poza
  • Odpowiedz
OP: Z kagankiem ośiwaty dalej idę.

@TantnisKrzyzowiaczek

"Serio? Boże, mężczyźni są biologicznie upośledzeni na punkcie seksu xD Stawiam dolary kontra orzechy, że wśród kobiet nie ma tak wielu miłośniczek odchyleń wszelakich"

Zgadza się - wg statystyk u kobiet jest to rzadsze a faceci to seksualne świry. Zwaszcza tak do 25-30-stki. ;)

"Analogia kompletnie nietrafiona, zupełnie się nie zgadzam z tą myślą. Poza tym, jest to sfera psychiki, nie czystej genetyki."
Tego
  • Odpowiedz