Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spitalaj: szczerze mówiąc nie mam pojęcia, bo wolałem doplacic do spirali, niż kupować kitchenaida, jednorazowo robię ok. 3kg ciasta więc nie chciałem się martwic czy nie zniszczę planetarki
@SZLUGi: Ile taki piec ewentualnie csly twoj zestaw mniej wiecej? Bo ta pizza zacnie wyglada na zdjeciach ( ͡ ͜ʖ ͡)
Wiem, ze mozna google ale się nie znam to nie chce wpisac byle czego, kojarze, ze te piece po pare k
@SZLUGi: A to piec tka się spodziewałem. Chociaz myslalem, ze to on najdroższy
Mikser rozumiem bardzo ułatwia i ciasto duzoo lepsze wychcodzi? Jakby no duze kwoty ale patrząc na hobby to bardzo zrozumiałe.
@cr_7: no mikser robi wszystko za mnie, nie musze dogniatac recznie jak w przypadku slabszych mikserow, ogolnie pozwala uzyskac nawodnienie ciasta takie, jakiego recznie nie jestem w stanie uzyskać. po przeliczeniu na ilosc zjedzonych pizz to sie dosc szybko zwrocilo.
@cr_7: no mikser robi wszystko za mnie, nie musze dogniatac recznie jak w przypadku slabszych mikserow, ogolnie pozwala uzyskac nawodnienie ciasta takie, jakiego recznie nie jestem w stanie uzyskać. po przeliczeniu na ilosc zjedzonych pizz to sie dosc szybko zwrocilo.


@SZLUGi: O czyli same plusy.
Bardzo fajna sprawa. Bo tu już wyglada jak z pizzeri serio i prwnie tez tak smakuje albo i lepiej.
Dzięki za odpowiedz, fajne