Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Odnośnie wpisu scorpiona
Bo dodał mnie na czarno jak się skończyły argumenty
@Scorpjon: dalej się nie odniosłeś do tych fragmentów, nie będę ich Ci szukał specjalnie, bo mam ciekawsze i przyjemniejsze rzeczy do robienia, a jako katolik, którego sensem istnienia jest bóg powinieneś tą książkę znać na wyrywki. I oczywix wjeżdża najlepszy argument - obraza uczuć religijnych xD. Okej, już milczę, albowiem błogosławieni cisi, gdyż oni posiądą ziemię.
#bekazkatoli #ateizm #religia #braciawniewierze
  • 60
@basi46: skoro masz ciekawsze i przyjemniejsze rzeczy do robienia, to czemu wciąż ciągniesz dyskusję, której nie umiesz prowadzić, bo w jawny sposób traktujesz swojego rozmówcę z góry? XD
"ja Ci rzucę czymś tam a Ty sobie"
Nie szanujesz mnie jako partnera w dyskusji i stosujesz jawne ad personam, po czy udajesz, że ja to nazywam obrazą uczuć religijnych XD
Mnie nie obraża to co mówisz o mojej wierzę. Mnie obraża to
@Scorpjon: przepraszam jeśli Cie uraziłem osobiście, przytoczysz gdzie?

Podniosłeš mi tym czarnolisto na tyle ciśnienie, że postanowiłem pociągnąć dalej temat, tymbardziej, że nadal nie doczekałem się fikołków z Twojej strony na temat miłosiernego xD
@Scorpjon:
KK to nie jest jedyna droga, jest Kościół Polski, są protestanci, zanim do nich trafisz do seminarium musisz już mieć wykształcenie, no i aby zostać księdzem - musisz mieć rodzinę. W sumie nic mi do tego, ale trochę jestem ciekaw ludzkich dróg jakie obierają.
@bartolomis: chętnie zasilę ekipę wierzących, jeśli w jakikolwiek sposób mnie przekonasz, bo przyznam, że z wiarą żyło mi się łatwiej, bo była nadzieja, że mimo porażek życiowych kiedyś będę miał to wynagrodzone. Niestety rozum wygrał z fantazjami i marzeniami i nie żyję już w złudzeniach.
@S_____: dokładnie. A @Scorpjon się dziwi, że traktuję go z góry w dyskusji. No ale na miłość boską xd jak mam go nie traktować z góry, jak na żaden z moich argumentów nie odpowiedział, tylko zablokował?¯\_(ツ)_/¯ no ale nie wiem, może o 16 mają mszę i poleciał służyć.
@basi46: aktualnie szukam w źródłach odpowiedzi na zacytowany przez Ciebie fragment z Pisma ( ͡° ͜ʖ ͡°) na co wdzięcznie odpowiadasz trzęsąc się nad tym, że olaboga zablokował, po czym dodajesz wtrącenie o tym, że może mszę ma. A i szukasz usprawiedliwienia, dla traktowania kogoś w rozmowie z góry. Ale okej, ja wracam do źródeł, odezwę się jak skończę ()
@Scorpjon: nie szukam usprawiedliwienia ;) nie muszę się przed nikim usprawiedliwiać, ale uważam, że ateiści są poprostu o jeden punkcik wyżej w ewolucji. To moja subiektywna opinia zmotywowana tym, że poprostu odrzucili klapki z oczu mimo w większości wychowania w wierze i drogą dedukcji oraz logiki doszli do wniosku, że pismo święte zaprzecza samo sobie.
Jak już będziesz miał odpowiedź to polecam zagłębić się w porównanie chrześcijanizmu do kultów solarnych. Gwiazdozbiór