Wpis z mikrobloga

nie wiem, czy to oryginał, ale wygląda na Carrerę 2,7 RS

@aksal89: Żadna RS z kaczym dziobem nie miała takiego wydechu, ani napisu na środku. To jest raczej stylizowany samochód albo składany z kilku egzemplarzy.
  • Odpowiedz
@interpenetrate: no nie powiem Ci z nazwiska przecież :D jeden jest we Wrocławiu, a drugi szedł na Warszawę. Przy czym nie wiem czy ten z Wawy nie poszedł dalej w sprzedaż.
Ogólnie w naszym kraju jest prawie każdy wyprodukowany samochód, a prosiaki to aż w nadmiarze. Swego czasu najwięcej G klasse 6x6 sprzedawało się właśnie w PL.
  • Odpowiedz
@push3k-pro: @aksal89: @siadaj_Kulson: mi też podchodzi do na Singera. Na stanowczo dużo szersze opony niż w czasach produkcji takiej RS 2.7 . Wydech wygląda mega świeżone i lampy jakby ledowe retrofity. Ja stawiam na Singera albo coś podobnego. Nie mniej kozak.
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Mi po prostu od samego początku nie pasowały tak szerokie tylne kapcie ^^ somochody nawet sportowe z tamtych lat miały opony niewiele szersze niż dzisiaj passat w dieslu ^^ nie mówię o 3.0 bmw 530d które ma walce do takiego porsche z lat 70-80" xd
  • Odpowiedz