Wpis z mikrobloga

@kinol_exe bawelnianeświat, czułem dobrze penis, ale później zachciało się wygody i na jedną parę tego majstersztyku muszę kupować 3 pary bokserek, mam na myśli trwałość, bo częstotliwość zmiany majtek nadal pozostała na etapie jedna para co 3 dni
@TaZ_: Zmiana jedna para co 3 dni?? Chyba żartujesz. Ja nie wyobrażam sobie zmiany co 3 dni. Ja zmieniam codziennie, a takich jak na zdjęciu nie używałem od wielu lat. Obecnie tylko używam super bokserek (obcisłych) z ali, specjalna tkanina, jakas technologia oddychająca itd... I jak to odkryłem, nie chcę innych. Nakupowałem tego sporo w różnych kolorach , a wszystkie inne #!$%@?łem...
@kinol_exe: Od kiedy pamiętam, nic mi się nie udaje. Niby w tym nic dziwnego, ale uważam że to nie moja wina, a czegoś zupełnie innego. Przed chwilą przeglądałem Dramaticę i wszystkie moje problemy i rzekome halucynacje okazały się wynikiem oddziaływania na mnie przeklętych majtek COTTON WORLD. Noszę je od kiedy pamiętam. Jednak za każdym razem czuję się od nich coraz bardziej uzależniony. Gdy idę spać, rozbieram się do golasa, ale nie