Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W jaki sposób szukać pracy? Jestem świeżo po studiach i na razie nie dość, że jest mało ofert, to jeszcze jak uda się mi na jakąś aplikować to nikt nawet nie dzwoni. Używam pracuj.pl, co polecacie jeszcze oprócz tego?
#kiciochpyta #praca #pracbaza #pracujpl

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60742c4ef5537c000a488975
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
Trochę mało informacji podałeś. Jakie studia, jaka branża Cię interesuje, co chcesz robic. Dobrze jest zacząć od stażu, czy to w korpo czy w małej firmie jest to świetna droga do nabycia doświadczenia i potem zatrudnienia. Wiele staży jest płatnych, nie są to przeważnie zawrotne kwoty i raczej ciężko się z tego samemu utrzymać jednak lepsze to niż nic.
OP: Dzięki za odpowiedzi.
@kimunyest95: szukam po miastach powiatowych, południowy wschód Polski.
@CXLV: @rolas90: budowa maszyn, chciałbym zostać konstruktorem. Jak przeglądam oferty pracy, to widzę, że z doświadczeniem byłoby mi o wiele łatwiej, więc rzeczywiście na tym chciałbym się skupić. Na martwienie się o zarobki jeszcze przyjdzie czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ubranyGRUBAS: co znaczy chodzić się pytać? Chyba masz na myśli drogą
@AnonimoweMirkoWyznania: zrób dobre CV po polsku i wersję po angielsku, jeżeli nie masz doświadczenia to dodaj jakieś aktywności ze studiów, kursy, koła naukowe itd. załóż LinkedIn, wysyłaj gdzie się da, korzystaj z różnych portali z ofertami pracy (polskich i zagranicznych), jeżeli znasz firmy z branży to na ich stronach zazwyczaj jest zakładka kariera z ofertami lub opcją wysłania CV