Wpis z mikrobloga

Mirasy, jak ktoś może użytkuje G30/G31 w wersji 530i xDrive lub nawet zwykłej 530i, to chętnie bym poczytał jakieś opinie, jak to auto się sprawuje na dłuższą metę, czy kupilibyście drugi raz, ewentualnie uważacie, że cena przewyższa jakość?

Jakie BMW daje obecnie rabaty? Wersja z konfiguratora która by mnie interesowała katalogowo kosztuje koło 280 tys. brutto. Słyszałem, że da się uzyskać nawet 15-20% (mi powiedziano o rabacie 13% na dzień dobry, więc zakładam, że da się więcej skoro bez negocjacji tyle powiedzieli). Nie wiem czy nie taniej byłoby po prostu wziąć coś ze stocku niż zamawiać i czekać, a podobno czeka się pół roku obecnie minimum.

#bmw #leasing #g30 #g31 #5er #touring #samochody #motoryzacja
  • 12
@kuta_senator: Praktycznie zawsze dostaniesz większe rabaty na stockowe auto niż takie do produkcji, oczywiście jeśli oba będą wyjściowo w podobnych cenach. Stockowe auto to jednak zawsze mniejsze lub większe kompromisy w wyglądzie czy wyposażeniu. To trochę jak kupowanie auta używanego - bierzesz co jest albo nie.
@BShKF: tak się domyślam, tylko zastanawiam się czy cena np. z otomoto podana w ogłoszeniu jest ceną końcową praktycznie czy jednak od niej jeszcze można jakiś rabat uzyskać i jak tak, to jaki?
@Dejwi996: jak wygląda później realizacja ewentualnej gwarancji później gdy kupi się auto od brokera?

@PrinceOfDukes: no właśnie ta wersja to jest praktycznie podstawowa benzyna 2.0 za 206k katalogowo, czyli obniżka 26k. Wychodzi 12,6%. Bez szału szczerze mówiąc tak jak mówisz.