Wpis z mikrobloga

Siemka,
po wielu nieudanych próbach znalezienia pracy, mój #rozowypasek zaczął robić i sprzedawać maskotki z włóczki. Wkłada w to dużo pracy, a maskotki wykonywane są z najlepszych materiałów dostępnych na polskim rynku. Chciałbym ją wspomóc w jej małym biznesie bo widzę ile daje jej to szczęścia, dlatego organizuje #rozdajo pluszowego królika w dowolnym kolorze, którego sam opłace. Chciałbym, żeby dotarło to do jak największej ilości osób, dlatego warunkiem jest 100 plusów. Zasady są proste:
plusik - bierzesz udział w losowaniu. Wyniki jutro około 18. Jakbyście chcieli kupić taką maskotkę, albo zostawić miłe słowo, to zapraszam na ten profil
Pobierz VargoVae - Siemka,
po wielu nieudanych próbach znalezienia pracy, mój #rozowypasek z...
źródło: comment_1618231220llUnBlXibVeVdmJ5BtRsda.jpg
  • 89
@wish666: szydełkowanie nie jest trudne, w internecie jest masa tutoriali a dodatkowo też rozpisanych wzorów na maskorki - serio nie trzeba niczego z głowy wymyslac bo juz ktoś to pięknie opisał i wskazał jak zrobić. Tak to jest dośc mocno czasochłonne, a efekt cóż... pierdułkowa maskotka ¯\_(ツ)_/¯
@Sheta popyt rodzi podaż ¯_(ツ)_/¯ w Internecie można znaleźć wiele rzeczy, które większość z nas przy odrobinie wysiłku dałaby radę wykonać. Moja różowa ma do tego dryg i widzę że wkłada w to serducho ,a maskotki wyglądają lepiej niż na zdjęciach, ale rozumiem, że dla kogoś może się to wydać #!$%@?
@nn1upl: @qraziemniaka: problem z yarnem jest taki, że jest on zrobiony ze skupiska włóczki, a nie jest stricte szydełkowany. Robiąc go jednym ciągiem stracił by swój unikalny wygląd. Przy okazji zapytam bo właśnie niedawno ograliśmy z różowym unravel 2, ona jest taka krótka czy my czegoś nie ogarneliśmy?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nn1upl no właśnie zniechecilem się do kupna jedynki, że względu na długość drugiej części, ale jak piszesz że lepsza to trzeba będzie ograć ( ͡ ͜ʖ ͡)
@VargoVae: Oceny na Metacriticu są dość porównywalne obu części, ale osobiście jedynka mi bardziej wjechała, bo ona wręcz ocieka takim przaśnym, Skandynawskim klimatem, w dwójce mam wrażenie troszkę to się zatarło, choć nadal jest odczuwalne, szczególnie chyba na 4 mapce w tym lesie. No i też znaczenie może mieć fakt, że w dwójkę grałem sam co jak najbardziej jest możliwe i nawet ma ręce i nogi, ale zdecydowanie lepiej gra się