Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki w najbliższym czasie dwóch tygodni czeka mnie 6 zaliczen czy 7. Co robic jeśli nie zalicze jestem 6 semestrze. Ni mam czasu trzeba pryskac zboża zasiac jarke lecę mecze plus ligi. Co robic jeśli nie zdam?
#studia #pracbaza #korposwiat #przegryw #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60740207f5537c000a4888ed
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 17
NiebieskaStara: Nie ma nawet połowy semestru i już masz zaliczenia? Trochę dziwne. No ale jeśli nie zdasz, to istnieje coś takiego jak terminy poprawkowe. Nie wiem jakie są zasady na twojej uczelni, u mnie przysługiwały dwa dodatkowe terminy (ale mowa tu o zaliczeniach końcowych, nie np. o zwykłych kolokwiach w środku semestru).

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
WalecznyNomad: @dziecielinapala: @LeVentLeCri: @Pucios87: @Legalize99: @abrachamlincoln: @Bartout624: @straznik_internetuf: @AnonimoweMirkoWyznania: @abrachamlincoln: poszedlem na studia bo rodzice kazali. Tak mam w najbliższym czasie 2 egzaminy. Z tych przedmiotów jest 7 godzin wykladowych a to są zaoczne i się skończyły juz. A czy można od tak przełożyć obronę na wrzesień. Vo jeśli nie zdam obrony w czerwcu a później we wrześniu nie będzie czasu bo