Wpis z mikrobloga

POST 10 DNIOWY
70% done :)
Na ten moment 7/10. W tej chwili pozostały 2 dni 23 godziny 42 minuty do końca wyznaczonego sobie postu

Waga : 88.25 kg (-0.5 kg)
Spadek wagi łącznie: 5.79 kg
BMI: 28,1 (-0,2)
Spadek BMI łącznie: 1.8
Obwody (podawanee co 2 dni): :)
Spadek obwodów łącznie: :)
Ilość kroków: 7 172
Inne formy aktywności: BRAK
Sen: 1g 53min głębokiego snu, 6g 13m płytkiego. Razem 8g 06min + 0 przebudzeń.
Wypite: 2x kawa (600 ml), 2 l mineralnej wody gazowanej co łącznie daje 2.6 l płynów
Wypróżnianie: '0'. Mało filtrowało.

Suplementacja: Niezmiennie- Ashwagandha 240 mg tabletka, Bacopa Monnieri 250 mg tabletka, Vitamina D+K 50 μg, Biotyna 2500 μg (biotyny),5 g kreatyny, a na sen melatonin 1mg. Wszystko z kfd
W dniu dzisiejszym dołączam MAGVITB6

Nastrój: Dzisiaj kompletnie dałem sobie spokój od ćwiczeń. 2 dni temu robiłem FBW, regeneracji zero. Nogi po przysiadach dalej jak z waty. W sumie jak mam się zregenerować. Odpuszczam dzisiaj totalnie, co do biegania- za mały tydzień. Niech no nabiorę siły najpierw na domowe ciężary. Mam nadzieję, że jutro się poprawi i będę mógł ogarnąć temat. Nastrój bardzo dobry, od rana ketony przemawiają do mnie głośno i wyraźnie + poranne Słoneczko zrobiło ze mną to, co należy. Przynajmniej Pies uśmiechnięty długimi spacerami (bez smyczki miejsce w lesie, nie będę płacić nowego mandatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nic odkrywczego. Ból mięsni których miałem okazje używać przy pomocy sztangi czy drążka :) Skurcze się nie pojawiły, jednak dobrą decyzją było dokupienie magnezu.

Pozdrawiam serdecznie i życzę dobrej nocki.

wołam @luk04330 i Senpai'a @anonymous_derp
Człowiek Dietetyk @Lewusx ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Również plusujących poprzedni wpis: @Siemion, @Xtreme2007, @BigSmoke01, @eiaculatiopraecox, @Zielu_69, @Ketonowy, @iHead, @paulina_65, @wcale_nie_mam_tu_konta, @pannakota, @wasilil, @TheDamex, @Ziomek1987
Do czarnolistowania #wygramzketo

Pobierz K.....a - POST 10 DNIOWY
70% done :)
Na ten moment 7/10. W tej chwili pozostały 2 d...
źródło: comment_1618167627xsPCkycCjYLdBGyFJga791.jpg
  • 21
@Lewusx: jeżeli dam radę, to postaram się zrobić. 10 dzień kończy mi się około 21, do ten też pracuje. 11 dnia już będę mieć wolne to może dam radę wyskoczyć jeżeli w ogóle mnie przyjma
@kaziu12: Dzień dobry :) Może dobry wieczór. Na razie będzie z 7 i pół dnia. Tak, nic nie jem. Żadnego pokarmu, chyba ze kawka to jedzenie. Mój cel jest pro-zdrowotny, później odchudzanie się. Motywacja? Moją motywacją jest świetny nastrój, humor i jestem wulkanem energii. Nie potrzebuje sie motywowac czy ogladac jakis filmików. Robię to pierwszy raz.
Mała uwaga, jestem na diecie keto, a co za tym idzie czerpie energie od samego
@kaziu12: przy keto nie trzeba żadnych wprowadzen, oczyszczania i innych bzdur. Nastaw się troszkę psychicznie i po. Ostatnim posiłku finito. Kup Muszynianke, fakt droższa woda niż zwyklaki, ale warto. Na 2 dni wystarczy bez dodatkowej suplementacji magnezem. Pamiętać o solonej wodzie