Wpis z mikrobloga

Czytam ostatnio na wykopie jak i na innych stronkach, że świat szykuje sie do wojny. Rosyjskie wojska gromadzą się na granicy z Ukrainą.

Powiem szczerze, niech już będzie ta 3 wojna światowa.
Po wojnie zostanie niewielu mężczyzn w cywilu wtedy rolę się odwrócą.
Ja i inni panowie z tagu przegryw będą mogli być bestialskimi, hiergamicznymi p0lakami. Z powodu pokaźnego niedoboru chadów na rynku matrymonialnym (bo zginią na froncie) wygrają na tym mężczyźni od 2/10 do 5/10. Nie będę wtedy chciał szarej myszki dla anonka. Ja będę chciał:
- płodna julka seks bomba 10/10
- duże cyce
- ciasna tzipa
- mały przebieg, najlepiej dziewica
- minimum 8000NETTO
- mieszkanie własnościowe na osiedlu deweloperskim
- fajne auto
A co ja oferuję w zamian? Po prostu jestem, bo 80% facetów w tym sporo chadów zginęło na froncie.

Jeśli się taka nie pojawi, a będzie mnie swędziało i chciałoby się pociupczyć to wybiorę jedną z moich beta-orbiterek, które się do mnie dobijają na tinderze i badoo, ale ja im nie odpisywałem.
Jak już będę dobijał do 30-stki i się wyszaleję na karuzeli dziursk, znajdę sobie betabankoMATKĘ, senior dev programistkę 20k.
Ja jej nie będę kochał, więc będę jej dawał pomacać kutangę raz na miesiąc przy zgaszonym świetle, a sam będę robił skok w bok z hiszpanką na orgazmusie.

#przegryw #chad #plodnajulka #p0lak #blackpill #incel #seks #wychodzimyzprzegrywu #szaramyszkadlaanonka #ruchanie
  • 27
Kara śmierci - nie ma.

Jak odmowie, to jedyne co mi moga zrobic to areszt.

Jak #!$%@? paru oficerów, co im nie mozna bylo przetlumaczyc, ze nie chce to tez pare lat, ale raczej w szpitalu psychiatrycznym.


@Panceusz: kara śmierci wróci z dniem uchylenia ustawy, która to wprowadziła :) Dodatkowo podczas wojny jak najbardziej może wrócić :)

Po za tym jak im powiem co i jak, to raczej od razu mnie
@Panceusz: Wojna jest pojęciem pierwotnym. Ludzie od zarania dziejów się #!$%@?, #!$%@?ą i będą #!$%@?ć. Po prostu forma wojny się zmieniła. Dzisiaj nie opłaca się strzelać do innych. Można po prostu zdemoralizować społeczeństwo w #!$%@? do takiego stopnia, że zacznie gardzić swoim pochodzeniem (XD), i tłuc się z policją na ulicy o mudżina, którego zabili w stanach. Stąd mamy tyle osobników, którzy boją się przyznać do tego, że są z Polski