Wpis z mikrobloga

@Banndit: Samo wydłużanie trochę ponad miesiąc, maszyna była ustawiona na 1 mm na dobę i dwa razy rano i wieczorem po 0,5 mm. Potem zanim się to wszystko dobrze zalało to jakieś 3 miesiące. Z tego co pamiętam to zasada jest taka, że czas potrzebny na zrost jest 3x czas wydłużania czyli jak ty masz 12 cm to jakieś 9 miesięcy na sam zrost po zdjęciu aparatu, ale mogę się mylić,
@cr_7: no ja ciagle chodzę w krótkich dość duży chłop jestem to chodzę w xl to nogawka jest szeroka i łatwo przechodzi a w długich spodniach nie mam jednej nogawki i so tego ubieram welurowa ochronę na metal bo zimę w #!$%@? jest zimę to
@zazuzizizazuzaj: u mnie wydłużanie trwało niecałe 10 miesięcy, ale w międzyczasie miałem przerwy związane z dwiema operacjami - w tym jedna dłuższa z powodu małych powikłań po operacji.

Najpierw rozkręcałem w tempie 1mm/d, a po miesiącu 2/3 mm.
Od listopada regenerat już tylko się mineralizuje, ale też wykorzystałem ten czas do dwóch korekt kształtu nogi.
Wygląda na to, że w połowie maja zdejmą mi to, więc wychodzi 6 miesięcy na utwardzanie.