Wpis z mikrobloga

@kozinsky: dzisiaj leciało na jakimś kanale, masakra serio zasługuje na jedną gwiazdkę film chyba dla zadowolenia teorii jakiegoś zamachu a nie jak samolot omija procedury i na tyle ignoruje ostrzeżenia że się rozbija we mgle.
  • Odpowiedz
@StoSloty1488: Najbardziej kojącym lekarstwem będzie dla mnie widok waszej partii upadającej na głupi pysk, członków ciąganych po sadach za wszystkie zbrodnie i wałki i was zdychających z głodu po tym jak w końcu moje pieniądze z podatków przestaną być płacone za wytrysk w pochwie i wysranie gówniaka. I może grzeczniej się zwracaj do mnie bo to z mojej pracy i podatków twój pan PiS może ci płacić i prać mózg
  • Odpowiedz
  • 2
@kozinsky oglądałem 2 lata temu razem ze znajomymi. Robiliśmy do tego drinking game ze pijemy na każde wspomnienie o Tusku, spisku i hasła w stylu 'i ludzie w to uwierzyli?' Na początku był słabo i piliśmy dodatkowo, ale pod koniec tak się rozkręciło ze nie daliśmy rady i tylko co 3ci raz. Pod tym względem nawet polecam. Ale uczciwie nie można tego ocenić na nic powyżej 1/10
  • Odpowiedz
@kozinsky: To teraz może spam do TVN i innych mediów, żeby zrobili jakiś krótki reportaż/wzmiankę z tym ich cyniczno-sarkastycznym tonem informującym o „kolejnym sukcesie polskiej kinematografii na skalę światową, a zarazem kolejnym spektakularnym sukcesie PiS”? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz